притисни ентер »

Се судрија полициско возило и комбе – ПОВРЕДЕН ПОЛИЦАЕЦ

Се судрија полициско возило и комбе – ПОВРЕДЕН ПОЛИЦАЕЦ

Во текот на вчерашниот ден во 13 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д. од Скопје. Во незгодата, возачот на возилото „шкода јети“ се здобил со повреди,

Се судриле полициско и и товарно возило „ивеко“

Се судриле полициско и и товарно возило „ивеко“

Вчера во 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д. од Скопје. Во незгодата, возачот на возилото „шкода јети“ се здобил со повреди, констатирани во

На „Гологанов“ се судриле полициско и патничко возило

На „Гологанов“ се судриле полициско и патничко возило

На 03.05.2021 во 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д. од Скопје. Во незгодата, возачот на возилото „шкода јети“ се здобил со повреди, констатирани

Се судрија полициско возило и комбе – ПОВРЕДЕН ПОЛИЦАЕЦ

Се судрија полициско возило и комбе – ПОВРЕДЕН ПОЛИЦАЕЦ

Во текот на вчерашниот ден во 13 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д. од Скопје. Во незгодата, возачот на возилото „шкода јети“ се здобил со повреди,

Повpeден вработен во МВР: Направил сообраќајна нecреќа со службеното возило

Повpeден вработен во МВР: Направил сообраќајна нecреќа со службеното возило

Вработен на МВР се здобил со повреди во сообраќајна несреќа која се случила во Скопје. На 03.05.2021 во 13:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д

Сообраќајка во Скопје: Се судрија возило на МВР и „ивеко“

Сообраќајка во Скопје: Се судрија возило на МВР и „ивеко“

Вработен на МВР се здобил со повреди во сообраќајна несреќа која се случила во Скопје. „На 03.05.2021 во 13:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д

Полициско возило на МВР се судри со комбе „Ивеко“ – повредениот полицаец пренесен во болница

Полициско возило на МВР се судри со комбе „Ивеко“ – повредениот полицаец пренесен во болница

Полициско возило на МВР се судри со комбе „Ивеко“ – повредениот полицаец пренесен во болница На 03.05.2021 во 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети“, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко“, со скопски регистарски ознаки, управувано од

Се судрија полициско „јети“ и комби во Капиштец

Се судрија полициско „јети“ и комби во Капиштец

На 03.05.2021 во 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Митрополит Теодосиј Гологанов” се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „шкода јети”, сопственост на МВР и товарно возило „ивеко”, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Д. од Скопје. Во незгодата, возачот на возилото „шкода јети” се здобил со повреди, констатирани