притисни ентер »

Три лица исчезнаа во Македонија, меѓу нив и девет годишно дете

Три лица исчезнаа во Македонија, меѓу нив и девет годишно дете

Три лица исчезнаа во Македонија, меѓу нив и девет годишно дете На 10.10.2018 година во 20.45 часот во Полициската станица Струмица, Р.М.(39) од Струмица  пријавил дека истиот ден околу 17.00 часот неговата 17-годишна ќерка излегла од домот и до моментот на пријавување не се вратила. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. Вчера во 09.00 часот во

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, заминал од домот и не се вратил

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, заминал од домот и не се вратил

Вчера во 09.00 часот во Полициската станица Кавадарци, О.Ј.(38) од Кавадарци пријавил дека на претходниот ден околу 17.00 часот неговиот деветгодишен син излегол од домот и до моментот на пријавување не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, заминал од домот и не се вратил

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, полицијата отвори потрага

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, полицијата отвори потрага

Вчера во 09.00 часот во Полициската станица Кавадарци, О.Ј.(38) од Кавадарци пријавил дека на 09.10.2018 година околу 17.00 часот неговиот деветгодишен син излегол од домот и до моментот на пријавување не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци, полицијата отвори потрага

Три лица исчезнаа од Македонија - меѓу нив и деветгодишно дете

Три лица исчезнаа од Македонија - меѓу нив и деветгодишно дете

Три лица се ппријавени за исчезнати во ткот на вчерашниот ден во полиција. Вчера во 20.45 часот во Полициската станица Струмица, 39-годишниот Р.М. од Струмица  пријавил дека истиот ден околу 17.00 часот неговата 17-годишна ќерка излегла од домот и до моментот на пријавување не се вратила. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. Истиот ден во 09

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци

Исчезна 9-годишно дете од Кавадарци

Вчераво 09.00 часот во Полициската станица Кавадарци, О.Ј.(38) од Кавадарци пријавил декаво вторникот околу 17.00 часот неговиото деветгодишен син излегол од домот и до моментот на пријавување не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права

45-годишен кумановец пријавен за исчезнат

45-годишен кумановец пријавен за исчезнат

Вчера во 13.20 часот во СВР Куманово, М.З.(26) од Куманово пријави дека неговиот чичко Р.З. (45) од Куманово пред два дена излегол од домот и до моментот на пријавувањето не се вратил. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од полицијата. © Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии