притисни ентер »

Шерон Стоун во седмата деценија од животот ја повтори култната сцена додека нејзиниот син ја гледаше во публиката (ВИДЕО)

Шерон Стоун во седмата деценија од животот ја повтори култната сцена додека нејзиниот син ја гледаше во публиката (ВИДЕО)

Шерон Стоун , која својата мегапопуларност ја стекна благодарение на улогата во хит-филмот „Основен инстинкт“ (1992 г.), во кој глумеше со Мајкл Даглас , ја прими наградата „жена на годината“, која ја доделува списанието GQ во Берлин, и одржа говор на сцената пред многубројната публика, во која седеше и нејзиниот 19-годишен син Роан Бронстин . За време

Шерон Стоун во седмата деценија ја повтори сцената која и го промени животот

Шерон Стоун во седмата деценија ја повтори сцената која и го промени животот

Актерката Шерон Стоун (62), можеби е најпрепознатлива по сцената во култниот филм „Ниски страсти’, во која додека полицајци ја испитуваат, заводливо ги вкрстува нозете. Познатата сцена од 1992 година, ја повтори оваа седмица. Шерон ја доби наградата GQ Woman of the Year во Берлин и по 27 години, седна на сценско столче за да одржи говор пред публиката

Шерон Стоун после 27 години ја повтори култната сцена од „Ниски страсти“ (ВИДЕО)

Шерон Стоун после 27 години ја повтори култната сцена од „Ниски страсти“ (ВИДЕО)

„Режисерот тогаш ми рече да ги соблечам гаќичките, бидејќи се гледаат, а јас во таа сцена не би ни требало да носам“, изјавила славната актерка на доделувањето на GQ наградата во Берлин. Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, а таа и беше доделена од страна на GQ магазинот на манифестација во Берлин. Холивудската ѕвезда за време

Шерон Стоун по 27 години ја повтори понзнатата сцена од филмот по кој стана позната: Се чини како времето да застанало за неа

Шерон Стоун по 27 години ја повтори понзнатата сцена од филмот по кој стана позната: Се чини како времето да застанало за неа

Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината на манифестација во Берлин, па откако и беше вратчена наградата таа ја повтори сцената од филмот „Ниски страсти“ пред 27 години која ја направи славна. - Пред неколку години, седев на сцена. Директорот тогаш ми рече да ги соблечам гаќичките, бидејќи ќе се гледаат не требаше да ги носам на

Заводлива и на 61 година! Шерон Стоун ја повтори познатата сцена од „Основен инстикт“ пред публика

Заводлива и на 61 година! Шерон Стоун ја повтори познатата сцена од „Основен инстикт“ пред публика

Поминаа цели 27 години и невозможно е да се размислува за Основен инстинкт без најпознатата сцена со прекрстување на нозе. Фаталната жена, Шерон Стоун односно Кетрин Трамел во филмот уште во 1992 година им ги подотвори устата на гледачите кога пред истражителите за убиство им го покажа меѓуножјето, без гаќички. Елегантна, опасна и сексуално ослободена,

Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт” (ВИДЕО)

Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт” (ВИДЕО)

Актерката ја повтори 27 години подоцна , на доделувањето на  GQ Awards во Берлин. Откако ја прими наградата „Жена на годината“, Шерон седна на бината за да одржи говор пред публиката во која беше  и нејзиниот 19-годишен син Роан Бронштајн. За време на говорот, таа ја повтори најпознатата сцена од филмот, и ја покани публиката да го направи тоа со неа

(ВИДЕО)Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт”

(ВИДЕО)Шерон Стоун пред публика ја повтори легендарната сцена од ,,Основен инстинкт”

Легендарната сцена од 1992 во филмот ,,Основен инстинкт”, каде Шероун Стоун ги прекрстува нозете стана дел од филмската историографија. Актерката ја повтори 27 години подоцна , на доделувањето на  GQ Awards во Берлин. Откако ја прими наградата „Жена на годината“, Шерон седна на бината за да одржи говор пред публиката во која беше  и нејзиниот 19-годишен