притисни ентер »

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот, Хајди Клум (46), се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот Хајди Клум (46) се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да оздравам

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот, Хајди Клум (46), се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот, Хајди Клум (46), се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот, Хајди Клум (46), се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Хајди Клум нема коронавирус, само била многу настината

Еден од најпознатите супермодели во светот, Хајди Клум (46), се пожали пред десетина дена на социјалните мрежи дека не се чувствува добро. Нејзиниот сопруг Том Каулиц (30) и таа биле тестирани на коронавирус, а тестот покажал дека се негативни. „Се чувствувам многу подобро, ви благодарам на сите. Имав само посилна настинка и сè уште се обидувам да

Манекенката Хајди Клум се тестирала , откако добила симптоми на Ковид-19

Манекенката Хајди Клум се тестирала , откако добила симптоми на Ковид-19

"Чувствувам треска, имав температура и носот ми тече. Не се чувствувам добро и останав дома да не заразам други луѓе", призна таа. View this post on Instagram Day 14 of staying H❤️ME #covid_19negative A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Mar 24, 2020 at 4:37pm PDT И таа и нејзиниот сопруг Том Каулиц биле тестирани за коронавирус, а Хајди сподели

Хајди Клум ги добила резултатите од тестирањето за коронавирусот

Хајди Клум ги добила резултатите од тестирањето за коронавирусот

Менекенката Хајди Клум објави дека се сомнева дека е заразена со коронавирусот. „Чувствував дека имам вирус, ми беше ладно и ми течеше носот. Не се чувствувам добро и останав дома за да не заразам други“, призна Хајди. Таа и нејзиниот сопруг Том Каулитц се тестираа на коронавирусот, а Хајди на Инстаграм сподели дека пристигнале резултатите. View this

Хајди Клум има голема причина за радост – Ги доби резултатите од тестот, таа и сопругот се негативни

Хајди Клум има голема причина за радост – Ги доби резултатите од тестот, таа и сопругот се негативни

Германската манекенка Хајди Клум живееше во страв дека има коронавирус, но конечно откри дека тестот за Ковид-19 е негативен. Таа се тестираше пред 10 дена, крена паника на друштвените мрежи и се стави во самоизолација 2 недели. Конечно на крајот во својот карантин ја доби потврдата дека е здрава. Многу сум подобро, благодарам на сите. Имав само посилна

Хајди Клум и нејзиниот сопруг молеа да бидат тестирани, а по 14 дена се случи тоа и еве што покажаа резултатите

Хајди Клум и нејзиниот сопруг молеа да бидат тестирани, а по 14 дена се случи тоа и еве што покажаа резултатите

фото:хајди клум/инсатграм Германската манекенка Хајди Кум и нејзиниот сопруг стравуваа дека се заразени од коронавирус. Таа мислеше дека тој се разболел на турнејата, а таа на снимањето на „јас и имам талент“ каде е дел од жирито. Хајди објави дека нејзините тестови се негативни на коронавирус, исто како и на сопругот, музиочарот Том Каулиц. Таа веќе

Хајди Клум се чувствува подобро, била само настината

Хајди Клум се чувствува подобро, била само настината

Хајди Клум објави дека нејзините тестови се негативни на коронавирус, исто како и на сопругот Том Каулиц. Таа веќе 14 денови е изолирана, но тестовите покажале дека се работело само за лоша настинка и дека за среќа, ниту таа, ниту Том не се заразени со опасниот вирус. Нејзините обожаватели и посакаа побрзо закрепнување од настинката, а таа извести