притисни ентер »

Ова е новиот дечко на Андријана Лима!

Ова е новиот дечко на Андријана Лима!

Манекенката и поранешна сопруга на Марко Јариќ, Адријана Лима е повторно е заљубена, а својот нов дечко го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции. По разводот со Марко Јариќ, Адријана Лима не успеа да се пронајде среќа во љубовта. Според странските медиуми, таа била во врска со турскиот писател Метин, а по него и со бизнисменот Емир Ујар

Ова е новиот дечко на Андријана Лима!

Ова е новиот дечко на Андријана Лима!

Манекенката и поранешна сопруга на Марко Јариќ, Адријана Лима е повторно е заљубена, а својот нов дечко го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции. По разводот со Марко Јариќ, Адријана Лима не успеа да се пронајде среќа во љубовта. Според странските медиуми, таа била во врска со турскиот писател Метин, а по него и со бизнисменот Емир Ујар

Поранешната балканска снаа го покажа новото момче: „Адриана можеше да си најде и подобар“ (ФОТО)

Поранешната балканска снаа го покажа новото момче: „Адриана можеше да си најде и подобар“ (ФОТО)

Поранешната балканска снаа го покажа новото момче: „Адриана можеше да си најде и подобар“ (ФОТО) Манекенката Адриана Лима очигледно дека повторно е заљубена и во врска. Имено, по крајот на бракот со поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ, Лима беше во долгогодишна врска со турскиот писател Метин Хара, потоа во краткотрајна врска со турскиот бизнисмен

Можела и подобар да избере: Ова е новата љубов на Адриана Лима (ФОТО)

Можела и подобар да избере: Ова е новата љубов на Адриана Лима (ФОТО)

Конечно е откриен новиот љубовен партнер на бразилската убавица Адриана Лима, која по разводот со кошаркарот Марко Јариќ , заплови во долгогодишна врска со турскиот писател Метин Хара , а потоа и во краткотрајна врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар. Меѓутоа, судејќи по фотографиите во продолжение, манекенката е во љубов со „мускулесто момче“, кое 

Поранешната балканска снаа го покажа новото момче: „Адријана можеше да си најде и подобар“

Поранешната балканска снаа го покажа новото момче: „Адријана можеше да си најде и подобар“

Манекенката Адријана Лима очигледно дека повторно е заљубена и во врска. Имено, по крајот на бракот со поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ, Лима беше во долгогодишна врска со турскиот писател Метин Хара, потоа во краткотрајна врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега со „мускулестото момче“ кое што го покажа на Инстаграм стори. Манекенката

Убавицата Адриана Лима се пофали со ново секси момче, по хаотичните врски конечно заљубена

Убавицата Адриана Лима се пофали со ново секси момче, по хаотичните врски конечно заљубена

Откако се разведе со Марко Јариќ па имаше турбулентни врски со писателот Метин Хара, потоа со турскиот бизнисмен Емир Ујар, убавицата Адриана Лима има нов дечко. Светските таблоиди сеуште истражуваат за кого се работи но веќе ја објавија инстаграм фотографијата од роденденска забава на една пријателка на Лима каде што е во прегратка со него. Дали по

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче Манекенката Адријана Лима повторно е заљубена, па така таа својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции во јавноста. По разводот со Марко Јариќ, Лима беше во повеќегодишна врска со писателот Метин Хара, потоа во врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега позираше со новото

Да не помисливте дека ќе остане сама: Адријана Лима си најде ново момче

Да не помисливте дека ќе остане сама: Адријана Лима си најде ново момче

Можеби не е толку актуелна како порано, но поранешната српска снаа и една од најубавите манекенки во светот си најде ново момче. Имено, Адријана Лима го покажа новоиот партнер на Инстаграм и предизвика лавина од коментари. Таа подолго време беше во брак со србинот Марко Јариќ, ама откако се разведоа, ги снема и двајцата од јавноста. Лима имаше неколку

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

Манекенката Адријана Лима повторно е заљубена, па така таа својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции во јавноста. По разводот со Марко Јариќ, Лима беше во повеќегодишна врска со писателот Метин Хара, потоа во врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега позираше со новото момче. Фото: Инстаграм Лима, имено, објави

Адриана Лима го покажа новото момче: „Можеше да најдеш подобар“

Адриана Лима го покажа новото момче: „Можеше да најдеш подобар“

Манекенката и поранешна сопруга на Марко Јариќ, Адријана Лима, повторно е заљубена, а својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции. По разводот со Марко Јариќ, Лима беше во долга врска со писателот Метин Хар, потоа беше во кратка врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега позира со ново момче. Имено, Лима објави низа