притисни ентер »

Пожарникарите ги игнорирале куќите кои горат за да го спасат имотот на Расел Кроу (фото)

Пожарникарите ги игнорирале куќите кои горат за да го спасат имотот на Расел Кроу (фото)

Холивудскиот актер Расел Кроу на социјалните медиуми објави дека пожар го уништил неговиот имот во Австралија. Актерот објави видео и фотографии од уништената област, а во еден момент над неговиот имот се појавил хеликоптер со вода, кој ги гаснел дрвјата во пламен. Во претходната објава Кроу потврди дека не е во Австралија и дека неговото семејство

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Познатиот актер Расел Кроу на Инстаграм објави дека не успеал ништо да спаси од пожарот што го зафати неговиот имот, лоциран на источниот брег на Австралија. Имот што изгоре, Кроу го купи кога одлучи од Холивуд да се пресели во Австалија. Тој е роден на Нов Зеланд, но неговото семејство се преселило во Австралија кога актерот имал четири години. Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Познатиот актер Расел Кроу на Инстаграм објави дека не успеал ништо да спаси од пожарот што го зафати неговиот имот, лоциран на источниот брег на Австралија. Имот што изгоре, Кроу го купи кога одлучи од Холивуд да се пресели во Австалија. Тој е роден на Нов Зеланд, но неговото семејство се преселило во Австралија кога актерот имал четири години. Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на Расел Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на Расел Кроу

Познатиот актер Расел Кроу на Инстаграм објави дека не успеал ништо да спаси од пожарот што го зафати неговиот имот, лоциран на источниот брег на Австралија. View this post on Instagram I’m not in Australia. My family are safe, billeted with friends. Fire hit my place late in the day yesterday. My heart goes out to everyone in the valley. A post shared

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Во пожарите во Австралија изгоре имотот на актерот Кроу

Познатиот актер Расел Кроу на Инстаграм објави дека не успеал ништо да спаси од пожарот што го зафати неговиот имот, лоциран на источниот брег на Австралија. Имот што изгоре, Кроу го купи кога одлучи од Холивуд да се пресели во Австалија. Тој е роден на Нов Зеланд, но неговото семејство се преселило во Австралија кога актерот имал четири години. Кроу

На познатиот глумец му изгорел имотот во страотен пожар! Огнената стихија уништила се до темел, му немало спас (фото/видео

На познатиот глумец му изгорел имотот во страотен пожар! Огнената стихија уништила се до темел, му немало спас (фото/видео

Холивутскиот глумец Расел Кроу објавил на социјалните мрежи дека пожарот го уништил целиот негов имот. Источниот брг на Австралија е во пламен, а матерјалната шетета сеуште не е проценета, а на удар се нашол и имотот на оскаровецот. pic.twitter.com/zA835Zw8XX — Russell Crowe (@russellcrowe) November 13, 2019 Глумецот објавил видео и слики од уништеното

На познатиот глумец му изгорел имотот во страотен пожар! Огнената стихија уништила се до темел, му немало спас (фото/видео

На познатиот глумец му изгорел имотот во страотен пожар! Огнената стихија уништила се до темел, му немало спас (фото/видео

Холивутскиот глумец Расел Кроу објавил на социјалните мрежи дека пожарот го уништил целиот негов имот. Источниот брг на Австралија е во пламен, а матерјалната шетета сеуште не е проценета, а на удар се нашол и имотот на оскаровецот. pic.twitter.com/zA835Zw8XX — Russell Crowe (@russellcrowe) November 13, 2019 Глумецот објавил видео и слики од уништеното

Изгоре домот на Расел Кроу, пожарот го гаснеле со хеликоптери ФОТО+ВИДЕО

Изгоре домот на Расел Кроу, пожарот го гаснеле со хеликоптери ФОТО+ВИДЕО

Источниот брег на Австралија е во пламен, а проценката на материјалната штета сè уште не е дефинитивна. Холивудскиот актер Расел Кроу објави на социјалните мрежи дека пожарот го уништил неговиот имот во Австралија. На источниот брег на Австралија овие денови беснее голем шумски пожар, а штетите сè уште не се проценети, но се претпоставува дека се милионски

(Видео) Изгоре домот на Расел Кроу

(Видео) Изгоре домот на Расел Кроу

Холивудскиот глумец Расел Кроу на „Твитер“ откри дека неговиот дом во Австралија изгорел во пожарите што се активни веќе неколку дена. Тој сподели фотографии од пожарот и видео како хелихоптер го гаси огнот од неговиот дом. „Јас не сум во Австралија. Моето семејство е безбедно, згрижени се кај пријатели. Огнот го погоди мојот дом вчера. Сочувствувам

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) објави на социјалните медиуми дека пожар го уништил неговиот имот во Австралија. Актерот објави видео и фотографии од уништената област, а во еден момент над неговиот имот се појавил хеликоптер со вода, кој ги гаснел дрвјата во пламен. Во претходниот пост, Кроу потврди дека не е во Австралија и дека неговото семејство

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) објави на социјалните медиуми дека пожар го уништил неговиот имот во Австралија. Актерот објави видео и фотографии од уништената област, а во еден момент над неговиот имот се појавил хеликоптер со вода, кој ги гаснел дрвјата во пламен. Во претходниот пост, Кроу потврди дека не е во Австралија и дека неговото семејство

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) објави на социјалните медиуми дека пожар го уништил неговиот имот во Австралија. Актерот објави видео и фотографии од уништената област, а во еден момент над неговиот имот се појавил хеликоптер со вода, кој ги гаснел дрвјата во пламен. Во претходниот пост, Кроу потврди дека не е во Австралија и дека неговото семејство

(Видео) Изгоре домот на Расел Кроу

(Видео) Изгоре домот на Расел Кроу

Холивудскиот глумец Расел Кроу на „Твитер“ откри дека неговиот дом во Австралија изгорел во пожарите што се активни веќе неколку дена. Тој сподели фотографии од пожарот и видео како хелихоптер го гаси огнот од неговиот дом. „Јас не сум во Австралија. Моето семејство е безбедно, згрижени се кај пријатели. Огнот го погоди мојот дом вчера. Сочувствувам

Стравичен пожар го проголта имотот на славниот холивудски актер (фото+видео)

Стравичен пожар го проголта имотот на славниот холивудски актер (фото+видео)

фото:профимедиа Холивудскиот актер Расел Кроу на социјалните мрежи објави дека пожарот го уништил неговиот имот. Источното крајбрежје на Австралија е во пожар и материјалната штета сè уште не е дефинитивна, а имотот на оскаровецот наиде на удар од пламените јазици. pic.twitter.com/zA835Zw8XX — Russell Crowe (@russellcrowe) November 13, 2019 Актерот

(ВИДЕО+ФОТО) Ранчот на славниот глумец во Австралија уништен од страшниот пожар: Тој објавил фотографии од изгорениот имот!

(ВИДЕО+ФОТО) Ранчот на славниот глумец во Австралија уништен од страшниот пожар: Тој објавил фотографии од изгорениот имот!

Расел Кроу на Твитер објави дека пожарот уништил дел од неговиот прекрасен имот во Нов Јужен Велс. 55-годишниот актер Расел Кроу можел само да гледа како огинот го проголтува австралискиот имот. Пожари има низ источна Австралија, а огинот го зафатил и имотот на славниот холивудски актер Расел Кроу во Нов Јужен Велс. Top shot son ! pic.twitter.com/aVfI7z1szF

Огнена стихија до темел го уништи домот на холивудскиот актер

Огнена стихија до темел го уништи домот на холивудскиот актер

Холивудскиот актер Расел Кроу на социјалните мрежи објави дека во пожарите на источниот брег на Австралија, целосно изгорел неговиот дом, а уште се проценува материјалната штета. Актерот објави фотографии и видеа од уништеното подрачје. За среќа, тој не бил во Австралија, а неговото семејство било на безбедно, кај пријатели. I’m not in Australia. My

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Пожарот во Австралија го уништи имотот на познат актер

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) објави на социјалните медиуми дека пожар го уништил неговиот имот во Австралија. Актерот објави видео и фотографии од уништената област, а во еден момент над неговиот имот се појавил хеликоптер со вода, кој ги гаснел дрвјата во пламен. Во претходниот пост, Кроу потврди дека не е во Австралија и дека неговото семејство

Моето срце е на сите делови: До темел изгоре семејниот дом на холивудскиот актер во страшниот пожар во Австралија (ФОТО)

Моето срце е на сите делови: До темел изгоре семејниот дом на холивудскиот актер во страшниот пожар во Австралија (ФОТО)

Моето срце е на сите делови: До темел изгоре семејниот дом на холивудскиот актер во страшниот пожар во Австралија (ФОТО) Холивудскиот актер Расел Кроу сподели фотографии и видео на социјалните мрежи од пожарот кој го уништи неговиот имот во Австралија. Имено на источната обала на Австралија овие денови беснее голем шумски пожар, а штетите се уште не