притисни ентер »

(ФОТО) Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа уште позгоднo од порано

(ФОТО) Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа уште позгоднo од порано

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови.Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед. Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки.Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните

Како самите да направите најмодерни шишки, а да не се упропастите. Избегнете една грешка и се ќе излезе совршено!

Како самите да направите најмодерни шишки, а да не се упропастите. Избегнете една грешка и се ќе излезе совршено!

Кога е во прашање коса, жените знаат да бидат прилично екстремни. Или не дозволуваат да ја пипне било кој друго освен нивниот долгогодишен фризер во кој имаат доверба или пак се во состојба секоја недела самите да направат драстична промена. Една од најчестите промени која ги прави жената е кратење на шишки. Дамите ги обожаваат, бидејќи станува збор

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени изгледот (ФОТО)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени изгледот (ФОТО)

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови. Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед. Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки. Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото) Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови. Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед. Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

Храбра промена: Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно (фото)

фото: Марко Јовановиќ Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови. Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед. фото: инстаграм Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки. Пејачката

Храбра промена на Ана Кокиќ: Збогум на долга коса, сега тоа е вистинска секси опасност!

Храбра промена на Ана Кокиќ: Збогум на долга коса, сега тоа е вистинска секси опасност!

Драстичната промена на Ана Кокиќ што се осмели да ја направи после карантинските денови, ги шокираше и воодушеви многумина во исто време! Ана се збогува со долгата руса коса за која беше препознатлива пред години и се приклучи на клубот на секси жени со – кратка коса. Тоа е драстично пократка модерна фризура, а Ана веднаш се фалеше за промената што

Драстичното сечење на косата се исплати! Ѕвезди кои се препородија откако ја скратија косата!

Драстичното сечење на косата се исплати! Ѕвезди кои се препородија откако ја скратија косата!

Кога станува збор за фризури, понекогаш е тешко да се одлучиме за голема промена. Ние најчесто бираме фризури што никогаш нема да нè разочараат. Ова е причината зошто многу жени се откажуваат од кратки фризури, дури и кога навистина ги сакаат. Сепак, наскоро доаѓа летото, совршено време да ја скратиме косата. Дека голема промена се исплатува,  докажуваат