притисни ентер »

Фановите ја нападнаа Селена Гомез

Фановите ја нападнаа Селена Гомез

Разочарани се од она што го мислат дека го направила. Некои од најпознатите лица на филмската индустрија оваа недела се забавуваат на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал, кој започна на 14 мај и ќе трае до 25-ти мај. Големо внимание привлече 26-годишната актерка и пејачка Селена Гомез, која за овој настан одлучи да се појави во бел фустан потпишан

Лицето на Селена Гомез ги шокирало фановите: „Зошто си го направила тоа на себеси?“

Лицето на Селена Гомез ги шокирало фановите: „Зошто си го направила тоа на себеси?“

Селена Гомез оваа година првпат се појавила на Филмскиот фестивал во Кан, а иако за појавувањето избрала неколку елегантни комбинации, на фановите им привлекол внимание необичниот изгед на нејзиното лице. Првиот ден од фестивалот на премиерата на филмот „The Dead Don't Die“, во кој таа ја има споредната улога, Селена заблескала во свилен комплет од