притисни ентер »

Голем шампион, но и голем човек: Еве зошто сите го сакаа Коби (видео)

Голем шампион, но и голем човек: Еве зошто сите го сакаа Коби (видео)

Спортскиот свет денес е завиен во црно и тагува поради прераната смрт на една од најголемите спортски легенди – Коби Брајант. Легендарниот кошаркар беше идол на многу спортски генерации, не само поради неговата генијалност на терените, но и поради неговата големина надвор од нив. Неговата човечка големина најдобро ја покажува и ова видео кое денес

Голем шампион, но и голем човек: Еве зошто сите го сакаа Коби (видео)

Голем шампион, но и голем човек: Еве зошто сите го сакаа Коби (видео)

Share Tweet Share Share Email Comments Спортскиот свет денес е завиен во црно и тагува поради прераната смрт на една од најголемите спортски легенди – Коби Брајант. Легендарниот кошаркар беше идол на многу спортски генерации, не само поради неговата генијалност на терените, но и поради неговата големина надвор од нив. Неговата човечка големина најдобро

ВИДЕО: Коби беше човек со големо срце

ВИДЕО: Коби беше човек со големо срце

Големата НБА легенда Коби Брајант го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата ќерка. Коби беше човек со големо срце, а тога го докажува и едно видео кое се рашири на социјалните мрежи. При една собраќајна несрќеа во Њупорт Бриџ Коби го регулираше совраќајот и им помагаше на повредните од несреќата. A month ago in Newport Beach Kobe

Видео кое најдобро покажува каков човек беше Коби Брајант

Видео кое најдобро покажува каков човек беше Коби Брајант

Големата НБА легенда Коби Брајант го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата ќерка. Коби беше човек со големо срце, а тога го докажува и едно видео кое се рашири на социјалните мрежи. При една собраќајна несрќеа во Њупорт Бриџ Коби го регулираше совраќајот и им помагаше на повредните од несреќата. A month ago in Newport Beach Kobe

Големото срце на Коби - регулира сообраќај и помага по тешка несреќа (ВИДЕО)

Големото срце на Коби - регулира сообраќај и помага по тешка несреќа (ВИДЕО)

Големата НБА-легенда Коби Брајант трагично загина на 41 година во хеликоптерска несреќа беше човек со големо срце, па видео како регулира сообраќај и им помага на повредени во тешка сообраќајка во Њупорт Бич, стана вирален хит за да го покаже големото срце на легендарниот кошаркар на ЛА Лејкерс. Брајант загина вечерва по македонско време во хеликоптерската

ВИДЕО: Големото срце на Коби - регулира сообраќај и помага по тешка несреќа

ВИДЕО: Големото срце на Коби - регулира сообраќај и помага по тешка несреќа

Големата НБА-легенда Коби Брајант трагично загина на 41 година во хеликоптерска несреќа беше човек со големо срце, па видео како регулира сообраќај и им помага на повредени во тешка сообраќајка во Њупорт Бич, стана вирален хит за да го покаже големото срце на легендарниот кошаркар на ЛА Лејкерс. Брајант загина вечерва по македонско време во хеликоптерската