притисни ентер »

Ешли Греам чека прво дете

Ешли Греам чека прво дете

Најпознатиот плус-сајз модел Ешли Грем е бремена. Таа објави видео на „Инстаграм“ во кое откри дека со сопругот Џастин Ервин го чекаат првото дете. „На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата омилена личност на светот. Денес, ние сме толку благословени, благодарни и возбудени што нашето

По девет години брак, Ешли Греам го очекува првото дете со сопругот

По девет години брак, Ешли Греам го очекува првото дете со сопругот

Популарниот plus size модел Ешли Греам со слатко видео заедно со нејзиниот сопруг Џастин Ирвин објави дека го очекува првото дете. „Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Изминатите години беа најдоброто патување во мојот живот со омилената личност. Денеска сме толку благословени, благодарни и возбудени што славиме за нашето растечко

Ешли Греам чека прво дете

Ешли Греам чека прво дете

Најпознатиот плус-сајз модел Ешли Грем е бремена. Таа објави видео на „Инстаграм“ во кое откри дека со сопругот Џастин Ервин го чекаат првото дете. „На денешен ден пред девет години се омажив со љубовта на мојот живот. Беше најдоброто патување со мојата омилена личност на светот. Денес, ние сме толку благословени, благодарни и возбудени што нашето

Ashley Graham објави прекрасни вести на деветтата годишнина од брак: Животот сега ќе биде уште поубав!

Ashley Graham објави прекрасни вести на деветтата годишнина од брак: Животот сега ќе биде уште поубав!

Најпознатата plus size манекенка во светот Ashley Graham наскоро за прв пат ќе стане мајка, а веста доаѓа на деветтата годишнина од бракот со нејзиниот сопруг Justin Ervin. Нејзините обожаватели веднаш ја поплавија со честитки и убави желби, воодушевени од веста. – Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Беше прекрасно патување со мојата

Ешли Греам ќе стане мајка

Ешли Греам ќе стане мајка

Манекенката Ешли Греам го очекува своето прво дете. Ова го објави самата на Инстаграм. „Денес на 8-годишнината од нашиот брак, Џастин и јас не можеме да бидеме посреќни. Нашето семејство се зголемува со друг член. Добивме прекрасна вест дека ќе станеме родители “. Ова го напиша Ешли Греам на Фејсбук, објавувајќи дека таа ќе стане мајка. Заоблената

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека е бремена , фановите во транс (ВИДЕО)

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека е бремена , фановите во транс (ВИДЕО)

Најпознатата плус сајз манекенка објави дека наскоро ќе стане мајка , а веста доаѓа на деветтата годишнина од бракот со сопругот Џастин Ирвин. "Пред девет години, се омажив со љубовта на мојот живот. Тоа беше прекрасно патување со мојот најсакан. Денеска се чувствуваме толку благодарни, возбудени и благословени што мораме да го прославиме проширувањето

(ФОТО) СЕ ФАЛИ СО ФОТКИ ВО КОСТУМ ЗА КАПЕЊЕ А ФАНОВИТЕ И ПОРАЧАЛЕ: „Се ти протекува!“

(ФОТО) СЕ ФАЛИ СО ФОТКИ ВО КОСТУМ ЗА КАПЕЊЕ А ФАНОВИТЕ И ПОРАЧАЛЕ: „Се ти протекува!“

„Па, се ти протекува надвор. Треба да носиш соодветни костуми за капење бидејќи ова воопшто не е привлечно“, коментирале пријателите на плус сајз моделот Ешли Грахам. Американката Ешли Грахам (31), модел за пополни жени нема проблеми со своите килограми. Грахам гордо објавува предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи, како оние во долна облека