притисни ентер »

(Видео) „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ – Ана Николиќ хит на интернет

(Видео) „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ – Ана Николиќ хит на интернет

Српската пејачка, Ана Николиќ, која беше гостинка во шоуто на Огњен Амииќ, го насмеа регионот со изјавата за коронавирусот. „Ако умрам од корона, ќе се убијам“, рече пејачката и додаде дека е подобро да умре од алкохол. Изјавата на Ана стана хит на социјалните мрежи, а оние што ја споделуваат, коментираат дека таа била пијана во шоуто. Инаку, во емисијата

(Видео) „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ – Ана Николиќ хит на интернет

(Видео) „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ – Ана Николиќ хит на интернет

Српската пејачка, Ана Николиќ, која беше гостинка во шоуто на Огњен Амииќ, го насмеа регионот со изјавата за коронавирусот. „Ако умрам од корона, ќе се убијам“, рече пејачката и додаде дека е подобро да умре од алкохол. Изјавата на Ана стана хит на социјалните мрежи, а оние што ја споделуваат, коментираат дека таа била пијана во шоуто. Инаку, во емисијата

Хит снимка од Ана Николиќ во Амиџи шоу: „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ (видео)

Хит снимка од Ана Николиќ во Амиџи шоу: „Ако умрам од корона, ќе се убијам“ (видео)

фото: Инстаграм Пејачката Ана Николиќ по долгогодишна пауза се враќа на голема врата на музичката сцена, па во изминатиот период издаде неколку песни кои наидоа на одличен прием кај публиката. Ана гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што проговори за короната, за својот нов албум, за разводот, за ќерката Тара, за нејзиниот развод со Раста. Меѓутоа,

Ана Николиќ наиде на критики – Ја обвинија дека пијана се појавила во емисија кај Огњен Амиџиќ

Ана Николиќ наиде на критики – Ја обвинија дека пијана се појавила во емисија кај Огњен Амиџиќ

Пејачката Ана Николиќ гостуваше во емисијата „Амиџиќ шоу“ каде го промовираше својот нов албум „Клиника“, а за време на гостувањето на Твитер „вриеше“ од коментари на нејзина сметка. Николиќ по породувањето се повлече од јавноста, а во меѓувреме како и самата што кажала, имала преку 100 килограм, додека пак сега е „преполовена“ и поради тоа се врати

Ана Николиќ во „Амиџи шоу“ проговори за најтешките моменти: „Бев на дното“, па откри дали повторно ќе заплива во брачните води

Ана Николиќ во „Амиџи шоу“ проговори за најтешките моменти: „Бев на дното“, па откри дали повторно ќе заплива во брачните води

фото: Промо Пејачката Ана Николиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што проговори за најтешките моменти во нејзиниот живот, кариерата, борењето со вишокот на килограми и за разводот со Стефан Ѓуришиќ Раста. „Бев на дното. Ме уништуваа припадниците на седмата сила. Имав 100 кг, а не може да си јавна личност и да имаш 100кг. Но, ете јас успеав

Ана Николиќ: „Се најдов на дното во секоја смисла на тој збор!“

Ана Николиќ: „Се најдов на дното во секоја смисла на тој збор!“

По турбулентниот период, поп-пејачката Ана Николиќ се врати на музичката сцена со новиот албум „Клиника“. Пејачката гостуваше во емисијата на Огњен Амиџиќ , и во таа пригода раскажа што и’ се случувало во најтешкиот период. Јас бев на дното, во секоја смисла на тој збор, психичка, физичка, ментална“ , ја отвори душата Ана. Инаку, во најавата за емисијата,