притисни ентер »

(Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута

(Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута

На социјалните мрежи деновиве се споделува видео на кое холивудската ѕвезда Џони Деп шизи на песната „Златиборске зоре“ од Ана Бекута. Видеото е направено пред неколку месеци во Будва, каде што Деп снимаше дел од филмот „Минимата“. Тој игра со непозната русокоса девојка. Некои велат дека мажот на видеото не е познатиот глумец, туку некој што само личи

(Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута

(Видео) Џони Деп шизи на песна од Ана Бекута

На социјалните мрежи деновиве се споделува видео на кое холивудската ѕвезда Џони Деп шизи на песната „Златиборске зоре“ од Ана Бекута. Видеото е направено пред неколку месеци во Будва, каде што Деп снимаше дел од филмот „Минимата“. Тој игра со непозната русокоса девојка. Некои велат дека мажот на видеото не е познатиот глумец, туку некој што само личи

Хит на интернет: Џони Деп уловен како “лудува“ на песна од Ана Бекута? (видео)

Хит на интернет: Џони Деп уловен како “лудува“ на песна од Ана Бекута? (видео)

фото: Профимедиа Холивудската ѕвезда Џони Деп неодамна беше во Белград каде што го сними својот филим „Минимата“, а по еден месец снимања, тој замина во Црна Гора. На социјалните мрежи се појави видео од Будва, на кое наводно Џони Деп игра во друштво на русокоса девојка и тоа на песна од Ана Бекута. Видеото за 2 часа се прошири низ социјалните мрежи

Џони Деп фатен како танцува со девојка во ноќен бар во Будва?

Џони Деп фатен како танцува со девојка во ноќен бар во Будва?

Снимката која кружи на социјалните мрежи, на која маж кој неодоливо потсетува на Џони Деп (56), игра во друштво на непозната русокоса – привлече големо внимание. Сето тоа се случува наводно во Будва, а со оглед на тоа дека славниот актер неодамна престојувал во Белград поради снимање на најновиот филм, од каде потоа на некое време се пресели во Тиват,

Видео: Холивиудската звезда „падна “ на фолкот

Видео: Холивиудската звезда „падна “ на фолкот

Холивудската звезда Џони Деп наводно е снимен како танцува на хит на Ана Бекута, а видеото е снимено во Тиват. Дали навистина е во прашање Деп или не проценете сами. Шансите се големи бидејќи тој престојуваше во соседството каде снимаше филм, а по престојот во Белград се упати за Тиват.

Кога ЏОНИ ДЕП игра на хит на Ана Бекута тоа изгледа вака (видео)

Кога ЏОНИ ДЕП игра на хит на Ана Бекута тоа изгледа вака (видео)

Светски познатиот актер Џони Деп наводно е снимен како танцува на хит на Ана Бекута, а видеото наводно е снимено во Тиват. Дали навистина е во прашање Деп или не проценете сами. Шансите се големи бидејќи тој престојуваше во соседството каде снимаше филм, а по престојот во Белград се упати за Тиват.

Кога ЏОНИ ДЕП игра на хит на Ана Бекута тоа изгледа вака (видео)

Кога ЏОНИ ДЕП игра на хит на Ана Бекута тоа изгледа вака (видео)

Светски познатиот актер Џони Деп наводно е снимен како танцува на хит на Ана Бекута, а видеото наводно е снимено во Тиват. Дали навистина е во прашање Деп или не проценете сами. Шансите се големи бидејќи тој престојуваше во соседството каде снимаше филм, а по престојот во Белград се упати за Тиват.

ВИДЕО: Џони Деп танцуваше на песна од Ана Бекута - зграби згодна русокоса, па заигра

ВИДЕО: Џони Деп танцуваше на песна од Ана Бекута - зграби згодна русокоса, па заигра

На интернет кружи снимка од Џони Деп, кој во друштво на непозната рускоса се весели на песната „Златиборски зоре“. Актерот наводно, е „уловен“ во Будва и привлекол големо вмнимание во јавноста, а никој не може да верува во тоа што го гледа. Многумина не веруваат дека тоа е навистина актерот и сметаат дека е само момче кое многу личи на него, или евентуално