притисни ентер »

КОГА КЕНДАЛ ЏЕНЕР ОБЈАВУВА СЛИКА – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

КОГА КЕНДАЛ ЏЕНЕР ОБЈАВУВА СЛИКА – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбеници на Instagram со привлечни кадри. Имено, популарната сестра на кланот Кардашијан-Џенер објави фотографии на кои позира разголена во минијатурно бикини. Дека оваа сцена на многумина им се допадна, тврди и фактот дека сликата собра над осум милиони лајкови за само неколку часа. Прекрасната

(ФОТО) Кендал Џенер одново го запали интернететот

(ФОТО) Кендал Џенер одново го запали интернететот

Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбеници на Instagram со привлечни кадри. Имено, популарната сестра на кланот Кардашијан-Џенер објави фотографии на кои позира разголена во минијатурно бикини. Дека оваа сцена на многумина им се допадна, тврди и фактот дека сликата собра над осум милиони лајкови за само неколку часа. Прекрасната

(ФОТО) Кендал Џенер одново го запали интернететот

(ФОТО) Кендал Џенер одново го запали интернететот

Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбеници на Instagram со привлечни кадри. Имено, популарната сестра на кланот Кардашијан-Џенер објави фотографии на кои позира разголена во минијатурно бикини. Дека оваа сцена на многумина им се допадна, тврди и фактот дека сликата собра над осум милиони лајкови за само неколку часа. Прекрасната

ФОТО: Кендар Џенер со жешки кадри- позираше речиси гола, а фановите полудеа

ФОТО: Кендар Џенер со жешки кадри- позираше речиси гола, а фановите полудеа

Од кланот на Кардашијан и Џенер што и да објават тоа секогаш е проселдено со големо внимание и секако милиони лајкови, што беше случај и овојпат. Имено Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбениците со жешки кадри во бикини со беж боја и изгледаше како на себе да не носи ништо. На инстаграм ја следат 158 милиони луѓе па не е

Фотката со секси мини бикини на Кендал Џенер со над 9 милиони лајкови за само неколку часа(фото)

Фотката со секси мини бикини на Кендал Џенер со над 9 милиони лајкови за само неколку часа(фото)

Се чини старлетите од семејството Кардашијан што и да објават на социјалните мрежи веднаш добива милиони лајкови од нивните многубројни фанови. Меѓу нив доказ за тоа е и Кендал Џенер која објави фотка на која носи секси бикини и „заработи“ над 9 милиони лајкови за само неколку часа. Ова е фамозната лајкувана фотка на старлетата…