притисни ентер »

После породување Меган се враќа на глумата: Кралското семејство не може да ја спречи во тоа

После породување Меган се враќа на глумата: Кралското семејство не може да ја спречи во тоа

Џина војвотката ја споредила со дивата Грејс Кели, која поради мажење со принцот Рение трети се повлекла од филмската кариера. Џина Нелторп Каун била со години филмски агент на војвотката од Сасекс, се додека Меркл не го запознала принцот Хари. Иако Меган Меркл престанала да снима серии и филмови, судејќи по Џина, нејзината кариера не е готова. Таа

После породување Мегам се враќа на глумата: Кралското семејство неможе да ја спречи во тоа

После породување Мегам се враќа на глумата: Кралското семејство неможе да ја спречи во тоа

Џина војвотката ја споредила со дивата Грејс Кели, која поради мажење со принцот Рение трети се повлекла од филмската кариера. Џина Нелторп Каун била со години филмски агент на војвотката од Сасекс, се додека Меркл не го запознала принцот Хари. Иако Меган Меркл престанала да снима серии и филмови, судејќи по Џина, нејзината кариера не е готова. Таа

Меган Маркл ќе изроди деца и ќе и се врати глумата

Меган Маркл ќе изроди деца и ќе и се врати глумата

Некогашната агентка на Меган Маркл тврди дека војвотката од Сасекс планира да се врати на глумата, кога за тоа ќе дојде момент – откако ќе изроди деца, никој нема да ја спречи во тоа. Џина Немторп – Каун со години е филмски агент на војвотката од Сасекс, се додека не го запозна принцот Хари, а од бизнис соработката се роди пријателство. Иако Меган

Вилијам и Хари се скараа поради Меган

Вилијам и Хари се скараа поради Меган

Односите помеѓу принцот Хари и неговиот брат Вилијам се влошуваат, пишуваат англиските медиуми. Дејли Мејл пишува дека принцот Вилијам и Кејт Мидлтон божиќните празници нема да ги поминат во кралската палата во Лондон, туку кај родителите на Кејт. На нив, наводно ќе им се придружи и сестрата на Кејт, Пипа и нејзиниот партнер Артур. Иако Вилијам веќе