притисни ентер »

Имаше само 36 години: Преубавата водителка загина во бизарна несреќа

Имаше само 36 години: Преубавата водителка загина во бизарна несреќа

Во бизарна сообраќајна несреќа згасна животот на Емили Хартриџ, 36-годишната водителка, јутјуберка и инстаграм-ѕвезда. Според многумина омилената Британка, загина во јужниот дел на Лондон во близина на нејзиниот дом управувајќи електричен скутер. Во директен судар со камион, се здобила со тешки телесни повреди. Веднаш била пренесена во болница, но