притисни ентер »

ФОТО: Славната пејачка се опушти со нејзиното 12 години помладо момче на јахта, сите зборуваа за нивната поза

ФОТО: Славната пејачка се опушти со нејзиното 12 години помладо момче на јахта, сите зборуваа за нивната поза

Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузна јахта на која беа сами. Пејачката носеше жолто-црно бикини покажувајќи ја совршената фигура, додека нејзиното момче не се

Фото: Бритни ужива во прегратките на 12 години помладо момче

Фото: Бритни ужива во прегратките на 12 години помладо момче

Ако се суди според фотографиите поставени на социјалните мрежи пејачката Бртни Спирс ужива во љубовта со 12 години помладо момче. Откако ја напушти психијатриската болница Бритни ужива во љубовта со 25 годиншио0т Сем Асгари. Таа и нејзиното момче се фотографирани на една луксузна јахта. Бритни по напуштањето на болницата му се посвети на здравиот начин

Таа ги обвини ниовинарите „дека ја прават“ дебела

Таа ги обвини ниовинарите „дека ја прават“ дебела

Бритни Спирс го обвини папараците за обработка на нејзините фотографии за да ја направат да изгледа подебела отколку што е. Во своја одбрана, таа постави кратко видео на Instagram за да ја покаже како таа навистина изгледа. Пејачката реагираше по бројните медиуми објавија фотографии од неа во бикини со посета на Мајами. Таа тоа го вели во нив се чини

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс ужива на јахта со своето 25 годишно момче Сем Асгари. Папараците ги снимиле двајцата како ја копираат сцената од филмот „Титаник“, со Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет. 37 годишната пејачка носела жолто-црно бикини. Бритни Спирс во моментов прави пауза од музичката кариера. Пејачката неодамна излезе од психиијатриска болница,

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс е уловена од папараците како ужива на јахта со своето 25-годишно момче Сем Асгари. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузната јахта. 37-годишната пејачка носела жолто-црно бикини на одморот. Таа прави пауза од музичката кариера и се грижи за своето ментално здравје, откако излезе од

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Бритни Спирс со момчето како во сцена од „Титаник“

Пејачката Бритни Спирс ужива на јахта со своето 25 годишно момче Сем Асгари. Папараците ги снимиле двајцата како ја копираат сцената од филмот „Титаник“, со Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет. 37 годишната пејачка носела жолто-црно бикини. Бритни Спирс во моментов прави пауза од музичката кариера. Пејачката неодамна излезе од психиијатриска болница,

(ФОТО) Од психијатрија директно во прегратките на младото момче: Бритни Спирс изгледа неверојатно

(ФОТО) Од психијатрија директно во прегратките на младото момче: Бритни Спирс изгледа неверојатно

Ако им верувате на сликите објавени по социјалните мрежи, пејачката Бритни Спирс ужива во љубовта и тоа очигледно со доста помладото од неа момче. Откако ја напушти психијатарската установа, пејачката венаш се впушти во љубовта со нејзиното исклучително згодно момче, 25 годишниот Сем Асгари. Двајцата уживаат на луксузна јахта на која, судејќи по се’,

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта (ФОТО)

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта (ФОТО)

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта (ФОТО) Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците ги уловија како ја реконструираат сцената од филмот „Титаник“ на луксузна јахта на која