притисни ентер »

Бред Пит и Лејди Гага заедно во нов трилер: Кој ќе биде убиецот од возот?

Бред Пит и Лејди Гага заедно во нов трилер: Кој ќе биде убиецот од возот?

Покрај нив, во филмот ќе учествуваат и Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон, Зази Битс, Брајан Тајри Хенри, Ендру Коџи, Маси Ока и Мајкл Шенон. Приказната следи група атентатори со спротивни мотиви во возот за Токио. Не е познато дали Гага ќе игра еден од убијците, но изворот забележува дека нејзината улога нема да биде главна. Лејди Гага го освои Оскарот

Лејди Гага и Бред Пит заедно во акционен трилер

Лејди Гага и Бред Пит заедно во акционен трилер

Оскаровката Лејди Гага му се приклучи на нејзиниот колега Бред Пит, во акциониот трилер Bullet Train на Дејвид Лич, режисерот кои работеше на филмовите „Дедпул2“, „Атомска русокоса“, „Џон Вик“ и многу други, пренесува Collider. Покрај нив, во филмот ќе се појават и Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон, Зази Битс, Брајан Тајри Хенри, Ендру Коџи, Маси Ока и

Лејди Гага и Бред Пит во воз за Токио во новиот акционен трилер „Bullet Train“

Лејди Гага и Бред Пит во воз за Токио во новиот акционен трилер „Bullet Train“

Пејачката за филмот „Ѕвездата е родена“, доби Оскар за најдобра оригинална песна, како и номинација за најдобра актерка… Оскаровката и пејачка Лејди Гага му се придружи на Бред Пит во акциониот трилер „Bullet Train“ на Дејвид Лич , режсерот на филмовите „Deаdpооl 2“, „Атмоска плавуша“, „Џон Вик“ и др… Покрај нив во филмот ќе се појави и Џои Кинг, Арон

Лејди Гага и Бред Пит заедно во акционен трилер

Лејди Гага и Бред Пит заедно во акционен трилер

Оскаровката Лејди Гага му се приклучи на нејзиниот колега Бред Пит, во акциониот трилер Bullet Train на Дејвид Лич, режисерот кои работеше на филмовите „Дедпул2“, „Атомска русокоса“, „Џон Вик“ и многу други, пренесува Collider. Покрај нив, во филмот ќе се појават и Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон, Зази Битс, Брајан Тајри Хенри, Ендру Коџи, Маси … Continue

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага, наводно, потпишала договор за да се приклучи на актерската екипа на Bullet Train („Воз-куршум“), напнат трилер со многу акција базиран на јапонски роман мистерија, а во кој ќе глуми и Бред Пит. Во 2019 година, 34-годишната пејачка беше номинирана за „Оскар“ за најдобра актерка за улогата во римејкот на A Star Is Born ( „Ѕвездата е родена“)

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага, наводно, потпишала договор за да се приклучи на актерската екипа на Bullet Train („Воз-куршум“), напнат трилер со многу акција базиран на јапонски роман мистерија, а во кој ќе глуми и Бред Пит. Во 2019 година, 34-годишната пејачка беше номинирана за „Оскар“ за најдобра актерка за улогата во римејкот на A Star Is Born („Ѕвездата е родена“)

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага покрај Бред Пит во акционен трилер

Лејди Гага, наводно, потпишала договор за да се приклучи на актерската екипа на Bullet Train („Воз-куршум“), напнат трилер со многу акција базиран на јапонски роман мистерија, а во кој ќе глуми и Бред Пит. Во 2019 година, 34-годишната пејачка беше номинирана за „Оскар“ за најдобра актерка за улогата во римејкот на A Star Is Born ( „Ѕвездата е родена“)