притисни ентер »

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно Количани

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно Количани

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7. ноември било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада“ настанал пожар во „форд фокус“ во движење, управуван од 22-годишната Е.А. од скопското село Горно

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

Автомобил во движење се запалил вчера вечерта во Скопје, а жената која го возела со повреди и изгореници била итно пренесена на Клиника Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење,

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

СЕ ЗАПАЛИЛ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ: Скопјанка која го управувала итно пренесена во болница

Автомобил во движење се запалил вчера вечерта во Скопје, а жената која го возела со повреди и изгореници била итно пренесена на Клиника Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење,

Девојка е повредена откако се запалил автомобилот кој го возела

Девојка е повредена откако се запалил автомобилот кој го возела

Скопјанка е повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала. Девојката е на возраст од 22 години, и е итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Во вечерните часови на 7 ноември е пријавено во полиција дека на булеварот Трета македонска бригада избил пожар во „форд фокус“ во движење,

Ѝ се запалило возилото додека возела

Ѝ се запалило возилото додека возела

Вчера вечер во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада'' во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус'', со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А. (22) од село Горно Количани, Скопско. Е.А. добила повреди и била пренесена во комплексот клиники „Мајка Тереза’’ за укажување

На скопјанка и се запалил автомобилот во движење- со повреди од пожарот итно пренесена на Клиника

На скопјанка и се запалил автомобилот во движење- со повреди од пожарот итно пренесена на Клиника

На скопјанка и се запалил автомобилот во движење- со повреди од пожарот итно пренесена на Клиника Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.(22) од с.Горно Количани,

На скопјанка и се запали автомобилот во движење - Итно пренесена во болница

На скопјанка и се запали автомобилот во движење - Итно пренесена во болница

Во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада’’ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од 22-годишната Е.А. од селото Горно Количани, скопско. Притоа, Е.А. се здобила со повреди и била пренесена во Комплексот клиники

Хорор: На скопјанка и се запалил автомобилот во движење и завршила на Клинички

Хорор: На скопјанка и се запалил автомобилот во движење и завршила на Клинички

Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.(22) од с.Горно Количани, скопско. Притоа, Е.А. се здобила со повреди и била пренесена во Комплексот клиники „Мајка Тереза’’

Скопјанка со изгореници во болница, ѝ се запалил „фордот“ во движење

Скопјанка со изгореници во болница, ѝ се запалил „фордот“ во движење

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булевар Трета македонска бригада во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.(22) од с.Горно Количани, скопско. Притоа, Е.А. се здобила со повреди и била пренесена во Комплексот клиники „Мајка