притисни ентер »

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша објави ново видео на својот инстаграм-профил и предизвика лавина од коментари. Јелена неодамна ја достигна својата фигура скоро до совршенство, па нема проблеми да се соблече и да ги покаже своите облини на целиот свет. Карлеуша позира во минијатурно бикини пред својот луксузен дом. Таа позира покрај базенот, а погледнете

КАРЛЕУША РЕЧИСИ ГОЛА: Тангата ништо не покрива (ВИДЕО)

КАРЛЕУША РЕЧИСИ ГОЛА: Тангата ништо не покрива (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша не може да издржи барем еден ден а да не биде топ тема по медиумите во регионот. Ако не е некоја караница или скандал тогаш е провокативна фотографија или видео. Овој пат таа на својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика лавина од коментари. ЈК веќе долг период своето тело го доведе до совршенство, така што нема

КАРЛЕУША РЕЧИСИ ГОЛА: Тангата ништо не покрива (ВИДЕО)

КАРЛЕУША РЕЧИСИ ГОЛА: Тангата ништо не покрива (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша не може да издржи барем еден ден а да не биде топ тема по медиумите во регионот. Ако не е некоја караница или скандал тогаш е провокативна фотографија или видео. Овој пат таа на својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика лавина од коментари. ЈК веќе долг период своето тело го доведе до совршенство, така што нема

Дали сте подготвени за безобразна доза на сексапил: Карлеуша го запали Инстаграм (видео)

Дали сте подготвени за безобразна доза на сексапил: Карлеуша го запали Инстаграм (видео)

Јелена Карлеуша (41) ги почести своите фанови со ново, никогаш попровокатино видео од базенот на нејзината нова вила, каде се прават последните подготовки пред преселбата на семејството Карлеуша-Тошиќ. Имено, Јелена носела минијатурен костим за капење изработен од црн латекс, ставила големи црни очила и високи потпетици, а потоа позирала на скалите

Јелена Карлеуша во боите што ќе го одбележат ова лето – Моден едиторијал од кој „боли глава“

Јелена Карлеуша во боите што ќе го одбележат ова лето – Моден едиторијал од кој „боли глава“

Познато е дека Јелена Карлеуша и кога не прави ништо е интересна за јавноста и медиумита, а камо ли кога подготвува или снима нови нешта. Секое нејзино ново појавување и е ново изненадување, нов шок, кој предизвикува само одново да се продлабочи и онака големата фама за белградската „скандал дама“. Внимание привлече и со последниот едиторијал кој што