притисни ентер »

(Фото) Џиџи Хадид еден месец по породувањето со селфи повика на гласање за претседателските избори

(Фото) Џиџи Хадид еден месец по породувањето со селфи повика на гласање за претседателските избори

Една од најпопуларните модели во светот, Џиџи Хадид, на својот профил на Инстаграм сподели со своите 60 милиони следбеници фотографија на која ја покажа својата фигура еден месец откако го роди своето прво дете. Таа се породи со девојче кон крајот на септември, а сега првпат објави и селфи . Со објавата, таа сакаше да ги охрабри своите следбеници да

(Фото) Џиџи Хадид еден месец по породувањето со селфи повика на гласање за претседателските избори

(Фото) Џиџи Хадид еден месец по породувањето со селфи повика на гласање за претседателските избори

Една од најпопуларните модели во светот, Џиџи Хадид, на својот профил на Инстаграм сподели со своите 60 милиони следбеници фотографија на која ја покажа својата фигура еден месец откако го роди своето прво дете. Таа се породи со девојче кон крајот на септември, а сега првпат објави и селфи . Со објавата, таа сакаше да … Continue reading (Фото) Џиџи

(ФОТО) Џиџи Хадид ја покажа својата фигура, еден месец по породувањето, и ги воодушеви обожавателите

(ФОТО) Џиџи Хадид ја покажа својата фигура, еден месец по породувањето, и ги воодушеви обожавателите

Еден од најпопуларните модели во светот, Џиџи Хадид, на својот профил на Инстаграм сподели со своите 60. милиони следбеници фотографија на која ја покажа својата фигура еден месец откако го роди своето прво дете. Хадид и пејачот Зејн Малик кон крајот на септември станаа родители на девојче, а сега првпат објави и селфи што го направи во огледало и