притисни ентер »

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот Анастасија Ражнатовиќ, која пред десет дена доби снаа, открива како Богдана и Вељко се однесуваат во привите денови од бракот. -Таа веќе повеќе од една година живее кај нас. Веќе ни влезе под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како што беше и претходно,

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

Анастасија Ражнатовиќ, која пред десетина дена доби снаа, откри како Богдана и Вељко, се однесуваат во брачниот живот. „ Таа живее со нас веќе една година. Веже ни влезе под кожа. Сега е и сто како и порано, сега само е официјално. Се согласуваме, таа е навистина кул и добра девојка". изјавила Анастасија за нејзината снаа и открила како им течат првите

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

СЕГА ТОА Е НЕЈЗИНА КУЌА! Анастасија СО ДЕТАЛИ за првите брачни денови на Вељко и Богдана

Анастасија Ражнатовиќ, која пред десетина дена доби снаа, откри како Богдана и Вељко, се однесуваат во брачниот живот. „ Таа живее со нас веќе една година. Веже ни влезе под кожа. Сега е и сто како и порано, сега само е официјално. Се согласуваме, таа е навистина кул и добра девојка". изјавила Анастасија за нејзината снаа и открила како им течат првите

Анастасија откри како се сложуваат Богдана и Вељко првите денови од бракот: Му требаше жена што ќе го скроти

Анастасија откри како се сложуваат Богдана и Вељко првите денови од бракот: Му требаше жена што ќе го скроти

Анасатасија откри како поминуваат првите денови од бракот на нејзиниот брат Вељкои новата снаа Богдана „Таа веќе година дена живее кај нас. Веќе ни влее под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како порано само сега се е официјално. Прекрасно се сложуваме, а таа е супер  и добра девојка“ рекла Анастасија. Таа откри и како се сложуваат Богдана

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

„Баш тоа му требаше“: Анастасија открива како Вељко и Богдана ги минуваат првите денови од бракот

фото:дамир дервишагиќ/курир.рс Анастасија Ражнатовиќ, која пред десет дена доби снаа, открива како Богдана и Вељко се однесуваат во привите денови од бракот. -Таа веќе повеќе од една година живее кај нас. Веќе ни влезе под кожа. Сега тоа е нејзина куќа, се е онака како што беше и претходно, само сега е официјално. Одлично се согласуваме, таа е навистина

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ,  јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали (ФОТО)

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ, јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана веќе седум дена и веднаш започна да се шегува на темата брачен живот. Вељко и Богдана уживаат во првите денови од бракот, а најновата објава на младиот боксер предизвика лавина комични реакции по социјалните медиуми. „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на**ав“ напиша Вељко во објавата на Инстаграм,

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ,  јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали (ФОТО)

Мене туѓи жени НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ, јас и од мојата НА*БАВ - Вељко по една недела брак почна да се жали (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана веќе седум дена и веднаш започна да се шегува на темата брачен живот. Вељко и Богдана уживаат во првите денови од бракот, а најновата објава на младиот боксер предизвика лавина комични реакции по социјалните медиуми. „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на**ав“ напиша Вељко во објавата на Инстаграм,

Вељко по само една недела од бракот со Богдана се пожали: „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на*бав“

Вељко по само една недела од бракот со Богдана се пожали: „Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на*бав“

Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана едвај седум дена и веќе се пожали на темата брачен живот. До душа на шега, ама… како велат: „Во секоја шега – половина вистина“! Вељко и Богдана уживаат во првите денови од брачниот жив от, а најновата објава на младиот боксер предизвика  смеа на социјалните медиуми. Имено, Вељко направи шега на своја сметка споделувајќи