притисни ентер »

Таа и со тоа изгледа феноменално

Таа и со тоа изгледа феноменално

Фановите упатија „молба“ до Ким Кардашијан да престане да користи фотошоп кој често не и оди од рака,После тоа  Ким  објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план. Изгледа малку

Погледнете како изгледа Кардашијан со це*улит

Погледнете како изгледа Кардашијан со це*улит

Фановите упатија „молба“ до Ким Кардашијан да престане да користи фотошоп кој често не и оди од рака,После тоа  Ким  објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план. Изгледа малку

Фото: И старлетите имаат целулит

Фото: И старлетите имаат целулит

Фановите упатија „молба“ до Ким Кардашијан да престане да користи фотошоп кој често не и оди од рака,После тоа  Ким  објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план. Изгледа малку

ФОТО: Ким Кардашијан конечно објави фотографија без фотошоп и го покажа целулитот

ФОТО: Ким Кардашијан конечно објави фотографија без фотошоп и го покажа целулитот

Откако ја критикуваа да престане со фотошоп кој често не и оди од рака, Ким Кардашијан објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план. Изгледа малку и удрила изолацијата во глава

Што ли ја натера? Ким Кардашијан објави фотографија без фотошоп со минијатурно бикини и целулит (ФОТО)

Што ли ја натера? Ким Кардашијан објави фотографија без фотошоп со минијатурно бикини и целулит (ФОТО)

Никој неможе да открие што ја натерало светската старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан малку да заборави на фотошопот и конечно да објави фотографија од себеси со целулит. Иако важи за „Фотошоп кралица“ овој пат таа објави фотографија од нејзината теретана каде што е во минијатурно бикини, големи патики и целулит во преден план. Изгледа малку и

„Кралицата на Фотошопот“ го покажа целулитот (ФОТО)

„Кралицата на Фотошопот“ го покажа целулитот (ФОТО)

Ким Кардашијан Вест (39) пред два дена на својот инстаграм-профил објави две фотографии на кои позира на справа на вежбање. На фотографиите, кои популарната американска ријалити-ѕвезда ги опиша како „карантински тренинг“, таа позира во леопардест костим за капење и гломазни патики, но во преден план се, секако, нејзините истакнати облини, стегнати

Ким Кардашијан позираше во чудна поза и го покажа целулитот! Лош фотошоп или реалност?! (ФОТО)

Ким Кардашијан позираше во чудна поза и го покажа целулитот! Лош фотошоп или реалност?! (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39) објави фотографија од теретана, бидејќи и како повеќето жени и таа има проблеми со целулитот. Познатата старлета е сликана во минијатурна долна облека во „леопард – дизајн“, меѓутоа колку и да сакала да изгледа совршено, овој пат не и успеало. Имено, таа направила незгодна поза за позирање која и ги откри нерамнините

Милион лајкови за еден час: Ким Кардашијан вежба во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Милион лајкови за еден час: Ким Кардашијан вежба во минијатурно бикини (ВИДЕО)

39-годишната старлета, наводно, вежба во минијатурна долна облека со принт од леопард, што открива - сè. Ким на фановите им ја покажа и новата фризура. View this post on Instagram Quarantine Workout A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on May 22, 2020 at 8:26am PDT На сите не им се допаднаа парчињата долна облека, кои Ким ги носеше