притисни ентер »

Сопругата на Михајловиќ за прв се огласи во јавноста после објавата за болеста

Сопругата на Михајловиќ за прв се огласи во јавноста после објавата за болеста

Сопругата на Синиша Михајловиќ, Аријана се огласи прв пат после информацијата дека Синиша боледува од леукемија. Таа на италијански и на српски испрати емотивна порака и се заблагодари на сите на поддршката. „Сила имаме многу, но со вашата љубов ќе станеме непобедливи. Ви благодарам од срце“, напиша Аријана. View this post on Instagram ❤️ Di Forza

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

Сопругата на Синиша Михајлови, Аријана прв пат јавно се огласи откако Синиша откри дека боледува од акутна леукемија. Аријана на својот Инстаграм - профил објави фотографија со емотивна порака на италијански и спрски и им се заблагодари на сите за поддршката која им ја пружаат. „Сила имаме многу, но со вашата љубов стануваме непобедливи! Ви благодарам

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

ПО ШОКАНТНА ВЕСТ се огласи и сопругата на Михајловиќ - И ТОА НА СРПСКИ!

Сопругата на Синиша Михајлови, Аријана прв пат јавно се огласи откако Синиша откри дека боледува од акутна леукемија. Аријана на својот Инстаграм - профил објави фотографија со емотивна порака на италијански и спрски и им се заблагодари на сите за поддршката која им ја пружаат. „Сила имаме многу, но со вашата љубов стануваме непобедливи! Ви благодарам

Сопругата на Михајловиќ испрати порака со која ги расплака и „најтврдите“ (ФОТО)

Сопругата на Михајловиќ испрати порака со која ги расплака и „најтврдите“ (ФОТО)

Аријана Михајловиќ, сопругата на српскиот тренер Синиша, кој вчера соопшти дека болува од агресивен тип на леукемија, првпат ѝ се обрати на јавноста. На нејзиниот мајчун јазик, италијанскиот, но и на јазикот на нејзиниот сопруг - српскиот таа прати емотивна порака и им се заблагодари на сите за поддршката. „Сила имаме многу, но со вашата љубов сме