притисни ентер »

Георгина со жешка фотографија го запали Инстаграм, a и Роналдо не остана рамнодушен

Георгина со жешка фотографија го запали Инстаграм, a и Роналдо не остана рамнодушен

Георгина Родригез постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега и Кристијано Роналдо одлучи да остави коментар на една од нејзините фотографии. Најубавата жена на Земјава“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина. View this post on Instagram Estos son los ojitos que le pongo al amor de mi vida 🤪…🧜🏽‍♀️❤️…#amote A post

(Фото) Георгина објави жешка фотографија, а тој веднаш изреагира

(Фото) Георгина објави жешка фотографија, а тој веднаш изреагира

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии. View this post on Instagram Nuestro destino nunca es un lugar, sino una nueva forma de ver las cosas. 🌹 A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 23, 2020 at 9:42am PDT „Најубава жена на светот“,

Фото: Таа е изборот на Роналдо

Фото: Таа е изборот на Роналдо

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии. „Најубава жена на светот“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина. Неговиот коментар предизвика бура на профилот на Георгина, па доби повеќе од 15.000 лајкови, како и 500 дополнителни коментари. View

Ниту Роналдо не остана рамнодушен: Георгина објави „жешка“ фотографија, а тој веднаш изреагира

Ниту Роналдо не остана рамнодушен: Георгина објави „жешка“ фотографија, а тој веднаш изреагира

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии. „Најубава жена на светот“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина. Неговиот коментар предизвика бура на профилот на Георгина, па таа доби повеќе од 15.000 лајкови, како и 500 дополнителни коментари.

Џорџина Родригез го покажа извајаното тело

Џорџина Родригез го покажа извајаното тело

Џорџина Родригез константно провоцира со фотографии на социјалните мрежи. Последната фотографија што ја постави девојката на Роналдо беше на јахта. Девојката знае како да ги истакне своите совршености. View this post on Instagram Estos son los ojitos que le pongo al amor de mi vida 🤪…🧜🏽‍♀️❤️…#amote A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Џорџина го покажа своето извајано тело на јахта (ФОТО)

Џорџина го покажа своето извајано тело на јахта (ФОТО)

Партнерката на Кристијано Роналдо – Џорџина Родригез, не престанува да провоцира со фотографии на социјалните мрежи. Лето, сонце, топло време е совршена комбинација за убавицата да го покаже своето грациозно тело, кое многу мажи ширум светот сонуваат да го гледаат секој ден. Последната фотографија што ја постави девојката на Роналдо беше на јахта и