притисни ентер »

Како Илина му се додворувала на Игор Џамбазов пред една година: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?

Како Илина му се додворувала на Игор Џамбазов пред една година: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?

Маестралниот Игор Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат и како голем романтичар. Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено се омилениот пар на македонската јавност. И двајцата се активни на социјалните мрежи и умешно знаат да ги радуваат своите обожаватели и пријатели со заедничките фотографии и видеа, взаемната поддршка

Игор Џамбазов и Илина прославија една година љубов: „Побара да ја гушнам и таа гушка трае и ден денес!“

Игор Џамбазов и Илина прославија една година љубов: „Побара да ја гушнам и таа гушка трае и ден денес!“

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова секојдневно уживаат во својата љубов и заеднички моменти. Откако ја започнаа врска тие секој момент го поминуваат заедно и буквално се наразделни. Парот не ја крие својата среќа, па често на социјалните мрежи знаат да споделат заеднички фотографии. Деновиве, пак, Илина и Игор ја прославија

Игор и Илина прославија една година врска: „Лани на овој ден, Илина се заврте кон мене и ми кажа: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?“

Игор и Илина прославија една година врска: „Лани на овој ден, Илина се заврте кон мене и ми кажа: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?“

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова уживаат во својата љубов и буквално се неразделни. Ниту двајцата не ја кријат својата среќа и често објавуваат заеднички фотографии на своите профили на социјалните мрежи, а фановите во коментари им посочуваат дека тие се совршени еден за друг. Сега парот има огромна причина за славење бидејќи

„А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?“: Џамбазов и Илина слават една година љубов, Игор открива како ја започнале врската

„А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?“: Џамбазов и Илина слават една година љубов, Игор открива како ја започнале врската

Романтично сеќавање на првата гушка. Омилениот пар на македонската сцена прославуваат една година откако се во љубовна врска. Пред една година се спои неспоивото, се вљуби невљубивото, е реченицата со која шоуменот ја опиша врската со алпиниската Илина Арсова. Врска за која, поради активното споделување фотографии на социјалните мрежи, мислиме дека

Игор и Илина уживаат во нивната љубов, сега имаат огромна причина за славење

Игор и Илина уживаат во нивната љубов, сега имаат огромна причина за славење

ИЗВОР Скопје24 | мај 4, 2021 Игор Џамбазов и Илина Арсова откако ја започнаа љубовната врска постојано го поминуваат времето заедно, тие се буквално неразделни. Парот не ја крие својата среќа, па често на социјалните мрежи знаат да споделат заеднички фотографии. Сега пак Илина и Игор имаат огромна причина за прослава, односно тие направија една година

Ме врати со автомобил и ми рече „а бе ти имаш ли намера да ме гушнеш некогаш“ – Игор и Илина една година во љубов

Ме врати со автомобил и ми рече „а бе ти имаш ли намера да ме гушнеш некогаш“ – Игор и Илина една година во љубов

Актерот Игор Џамбазов и алпинистката Илина  Арсова прославија една година од љубовната врска. За тоа како почнала љубовата, Џамбазов  вели: „Лани, на овој ден, по две недели дружење и запознавање, ме врати со автомобил до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа: „А бе ти имаш ли намера да ме гушнеш … Continue reading Ме врати со

Ме врати со кола и ми рече, абе ти имаш намера да ме гушнеш некогаш: Игор и Илина една година во љубов

Ме врати со кола и ми рече, абе ти имаш намера да ме гушнеш некогаш: Игор и Илина една година во љубов

Актерот Игор Џамбазов и алпинистката Илина  Арсова прославија една година од љубовната врска. За тоа како почнала љубовата, Џамбазов  вели : „Лани, на овој ден, после две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа: “А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?” Излеговме од “Ланусот”

Игор и Илина ја слават првата годишнина: „Ја гушнав и таа гушка се уште трае“

Игор и Илина ја слават првата годишнина: „Ја гушнав и таа гушка се уште трае“

фото: принтскрин/инстаграм/игор џамбазов Македонскиот шоумен Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова секојдневно уживаат во својата љубов и заеднички моменти. Откако ја започнаа врска тие секој момент го поминуваат заедно и буквално се наразделни. Неодамна, Игор во интервју за „Еден на еден“, зборуваше за својата сакана, а како што истакна во 2020та

Игор Џамбазов со романтична објава: „Лани на овој ден Илина ме врати во Сретеново и праша дали планирам да ја гушнам“

Игор Џамбазов со романтична објава: „Лани на овој ден Илина ме врати во Сретеново и праша дали планирам да ја гушнам“

„После две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, се заврте кон мене и ми кажа: А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?" - Игор се потсети на почетоците со неговата сакана со романтичен опис на фотка. Игор Џамбазов и Илина Арсова ја започнаа својата романса во 2020-та на денешен ден, 3-ти мај и оттогаш редовно објавуваат