притисни ентер »

Том Круз раскина со својата колешка по една година врска

Том Круз раскина со својата колешка по една година врска

59-годишниот актер Том Круз и неговата колешка, британската актерка Хејли Атвел, раскинале по една година врска, пишува „The Sun“. Се чинеше дека нивната врска ветува – тие беа видени на Вимблдон, се појавуваа заедно во јавноста, но сепак очигледно решиле да бидат само пријатели. „Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше крајот на снимањето

Таа беше првата девојка што Том Круз ѝ ја претстави на јавноста по разводот со Кејти Холмс: Сепак ставија крај на љубовта

Таа беше првата девојка што Том Круз ѝ ја претстави на јавноста по разводот со Кејти Холмс: Сепак ставија крај на љубовта

Актерската двојка беше неразделна од првиот ден на снимањето на заедничкиот филм, но тие одлучија да стават крај на нивната романса. Познатиот актер Том Круз (59) ја прекина емотивната врска со својата помлада колешка Хејли Атвел. Тие двајца беа неразделни уште од првиот ден на снимањето на продолжението на „Невозможна мисија“, а нивната врска стана

Нема среќа во љубовта: Том Круз ја прекина врската со 20 години помладата актерка

Нема среќа во љубовта: Том Круз ја прекина врската со 20 години помладата актерка

Нема среќа во љубовта: Том Круз ја прекина врската со 20 години помладата актерка К. А. Пред 3 минути Фото: Профимедиа Холивудскиот актер Том Круз (59) ја прекина љубовната врска со својата помлада колешка Хејли Атвел (39). Двојката ја започна својата врска на снимањето на новото продолжение „Невозможна мисија“. – Заедно поминаа низ интензивен период

Том Круз повторно сам: Актерскиот пар раскина по една година врска

Том Круз повторно сам: Актерскиот пар раскина по една година врска

59-годишниот актер Том Круз и неговата колешка, британската актерка Хејли Атвел, раскинале по една година врска, пишува „The Sun“. Се чинеше дека нивната врска ветува – тие беа видени на Вимблдон, се појавуваа заедно во јавноста, но сепак очигледно решиле да бидат само пријатели. „Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше крајот на снимањето

Том Круз повторно сам: Актерскиот пар раскина по една година врска

Том Круз повторно сам: Актерскиот пар раскина по една година врска

59-годишниот актер Том Круз и неговата колешка, британската актерка Хејли Атвел, раскинале по една година врска, пишува „The Sun“. Се чинеше дека нивната врска ветува – тие беа видени на Вимблдон, се појавуваа заедно во јавноста, но сепак очигледно решиле да бидат само пријатели. „Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше крајот на снимањето

Том Круз раскина со 20 години помладата девојка

Том Круз раскина со 20 години помладата девојка

Холивудскиот глумец Том Круз (59) по една година раскина со британската актерка Хејли Атвел, пишува „Сан“. Таа е првата жена со која познатиот глумец се појави во јавноста по подолго време, а беа заедно и на Вимблдон. „Се чинеше дека нивната врска ветува, но очигледно решиле да бидат само пријатели. Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше

Том Круз раскина со 20 години помладата девојка

Том Круз раскина со 20 години помладата девојка

Холивудскиот глумец Том Круз (59) по една година раскина со британската актерка Хејли Атвел, пишува „Сан“. Таа е првата жена со која познатиот глумец се појави во јавноста по подолго време, а беа заедно и на Вимблдон. „Се чинеше дека нивната врска ветува, но очигледно решиле да бидат само пријатели. Одлично се согласуваа, но како што … Continue reading

Том Круз повторно сам: КРАЈ НА ЉУБОВТА!

Том Круз повторно сам: КРАЈ НА ЉУБОВТА!

Актерот Том Крз (59) и неговата британска колешка Хејли Атвел раскинале после една година врска, пишува Сан. Се чинеше дека нивната врска ветува – беа видени на Вимблдон, се појавуваа заедно во јавноста, но сепак очигледно после се решиле да бидат само пријатели. – Одлично се согласуваа, но како што се наближуваше крајот на снимањето на седмото продолжение