притисни ентер »

Совршени стилови за патување!

Совршени стилови за патување!

Земаме идеи од најпознатите модни блогери! Дали веќе знаете што да облечете за следното патување или лет? Патување секогаш е примамливо, но понекогаш е тешко и долго, па мора да ја изберете вистинската облека. Да изгледате елегантно, а во исто време да не се чувствувате непријатно, тоа е вистинската лекција на која модните блогери можат да нè научат

Дводелните сетови и понатаму се хит!

Дводелните сетови и понатаму се хит!

Магијата на овие комплети е во тоа што имате целосен изглед. Но, горниот и долниот дел можат да се носат потполно одделно бидејќи се посебни компоненти кои можат да се комбинираат и со други парчиња облека кои ги имате. Ако одберете да ги носите овие сетови, сигурно нема да се грижите околу комбинациите, а ќе бидете во тренд. Во продолжение погледнете