притисни ентер »

Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО)

Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО)

Семејството Ѓоковиќ на прошетка низ Лондон. Два дена откако во завршницата на Мастерсот во Лондон го покажа своето досега невидено лице , па поради тоа беше и исвиркан од трибините во текот на загубениот меч, Новак Ѓоковиќ зема неколку слободни денови со семејството, а како своите слободните денови ги поминува семејството Ѓоковиќ покажа неговата сопруга

(ВИДЕО+ФОТО) Новак во Лондон слободното време, пред вечерашната „пресметка“ со Федерер, го минува со децата!

(ВИДЕО+ФОТО) Новак во Лондон слободното време, пред вечерашната „пресметка“ со Федерер, го минува со децата!

Каков прекрасен почеток на завршниот Мастерс во Лондон имаше Новак Ѓоковиќ со победата против Матео Беретини (6:2,6:1), за да потоа следи поразот од Доминик Тим… Но,освен тенисер, Новак Ѓоковиќ е и тато на Стефан и Тара, кои според тоа што тој го објави на Инстаграм, со сопругата Јелена се со него во Лондон… И’, ако не ви оди на теренот тогаш кај децата