притисни ентер »

Спој на тренд и безвременост: Дамите од Sweet40+ воодушевени од новата колекција чанти на Елена Лука

Спој на тренд и безвременост: Дамите од Sweet40+ воодушевени од новата колекција чанти на Елена Лука

Во салонот на македонскиот бренд Елена Лука денеска се одржа нова непосредна дружба со членките на онлајн платформата Sweet 40+. Позитивни, насмеани и расположени за нова средба, дамите уште еднаш покажаа дека ваквите иницијативи се нешто во што максимално уживаат. Овој пат, можноста да се запознаат одблиску со новата колекција чанти со потпис на етаблираниот

Специјално за дамите: Летна колекција стилски чанти од реномираниот бренд Елена Лука

Специјално за дамите: Летна колекција стилски чанти од реномираниот бренд Елена Лука

Како и секогаш, модната куќа Елена Лука ги радува своите клиенти со пласирање на актуелни трендови, овојпат фантастична колекција чанти во кои ќе се вљубите на прв поглед. Брендот лансираше нова, летна колекција специјално дизајнирани чанти само за дамите во која вметна неколку уникатни модели со кои ќе ги надополните вашите летни стајлинзи. Секоја