притисни ентер »

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор (ВИДЕО)

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор (ВИДЕО)

Благодарение на апликацијата „Зум“, но и на добротворната организација Core, која помага за време на пандемијата на коронавирус, најголемите холивудски имиња на денешницата се собраа на Фејсбук за да ги читаат заедно сценаријата на легендарниот тинејџерски филм Fast Times at Ridgemont High од 1982 година. Сепак, најголемо внимание привлече поранешната

(Видео) „Здраво Бред, мислам дека си многу секси“ ,  Анистон го начека Пит како мастурбира

(Видео) „Здраво Бред, мислам дека си многу секси“ , Анистон го начека Пит како мастурбира

После речиси 15 години од нивниот развод, Бред Пит и Џенифер Анистон соработуваа на ист проект, и тоа за добротворни цели. Неодамна, Бред и Џенифер ги израдуваа фановите со соработката на еден виртуелен проект. Станува збор за читање на сцени од филмот Fast Times at Ridgemont High, кое е организирано од непрофитната организација на Шон … Continue reading

„Здраво Бред, мислам дека си многу секси“ – Анистон и Пит читаат заедничка филмска сцена (видео)

„Здраво Бред, мислам дека си многу секси“ – Анистон и Пит читаат заедничка филмска сцена (видео)

После речиси 15 години од нивниот развод, Бред Пит и Џенифер Анистон соработуваа на ист проект, и тоа за добротворни цели. Неодамна, Бред и Џенифер ги израдуваа фановите со соработката на еден виртуелен проект. Станува збор за читање на сцени од филмот Fast Times at Ridgemont High, кое е организирано од непрофитната организација на Шон Пен – Community

По 15 години од разводот се борат за прекрасна цел: Анистон и Пит ги здружија силите

По 15 години од разводот се борат за прекрасна цел: Анистон и Пит ги здружија силите

По 15 години од разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит заедно ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање на средства за оние кои се најмногу погодени од коронавирусот. Џенифер и Бред се придружија на специјалното онлајн вклучување, во кое ќе бидат и други познати личности, а истото ќе биде емитувано