притисни ентер »

(Фото) Лила го најде својот летен рај на море во Албанија

(Фото) Лила го најде својот летен рај на море во Албанија

Водителката Лила Филиповска замина на одмор во Албанија од каде секојдневно објавува фотографии од својот летен рај. Лила овој пат како да сакаше да остане мистериозна кога е во прашање кој и прави друштво и ја фотографира, како и изборот на дестинацијата. Следбениците прашаа каде точно во Албанија се наоѓа, а таа не им даде одговор.

Видео: Лила го пронајде  својот рај ова лето

Видео: Лила го пронајде својот рај ова лето

И покра се летото  и високите температури се тука , но здравствената криза сеуште не ограничува. Додека едни се ограничени во своите домови, на тераса или без, други барем имаат двор и базени каде се разладуваат, трети на македонските езера и планини, а некој и на море. View this post on Instagram Се ѐ полесно кога дел од мојот начин на живот е Детокс

ФОТО: Лила го најде својот летен рај на море во Албанија - објави фотографии во костим за капење

ФОТО: Лила го најде својот летен рај на море во Албанија - објави фотографии во костим за капење

Водителката Лила Филиповска замина на одмор во Албанија од каде секојдневно објавува фотографии од својот летен рај. Лила овој пат како да сакаше да остане мистериозна кога е во прашање кој и прави друштво и ја фотографира, како и изборот на дестинацијата. Следбениците прашаа каде точно во Албанија се наоѓа, а таа не им даде одговор.

Лила прва ги спакува куферите и замина на летување: Еве каде го пронајде лениот рај ова лето (ФОТО)

Лила прва ги спакува куферите и замина на летување: Еве каде го пронајде лениот рај ова лето (ФОТО)

ИЗВОР Скопје24 | јули 6, 2020 Лето и календарски и температурно пристигна, но здравствената криза сеуште не ограничува. Додека едни се ограничени во своите домови, на тераса или без, други барем имаат двор и базени каде се разладуваат, трети на македонските езера и планини, а некој и на море. За ТВ водителката Лила Филиповска почетокот на јули не може

За кого како: Лила го најде својот летнен рај на море во Албанија (фото)

За кого како: Лила го најде својот летнен рај на море во Албанија (фото)

фото:лила филиповска/инстаграм/принтскрин Лето е да, но за кого како. Додека едни се ограничени во своите домови, на тераса или без, други барем имаат двор и базени каде се разладуваат, трети на македонските езера и планини. Но, секој според своите можности од ова ограничено лето 2020-то. За ТВ водителката Лила Филиповска почетокот на јули не може