притисни ентер »

ФОТО: Адел ослабе 45 килограми, со видни трансформации

ФОТО: Адел ослабе 45 килограми, со видни трансформации

Пејачката Адел успеа да ослабе дури 45 килограми. Но нејзините последни фотографии кои ги објави на социјалните мрежи покажуваат дека не го променила само своето тело. Странските медиуми забелжаа дека по доделувањето на оскарите цртите на лицето на Адел се поостри, усните зголемени, а ниту носот не и изгледа како порано. View this post on Instagram