притисни ентер »

Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО)

Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО)

Марија Шерифовиќ денес го прослави својот 35-ти роденден , а честитките пристигнаа од сите страни. – Ви благодарам за честитките. Наполнив 35. Во мојата глава сум таман некаде на половина пат… Со првата половина сум задоволна, а другата? Е, таа ќе биде сензационална , напиша пејачката на својот Инстаграм профил. На фотографијата се гледа дека роденденот

Марија Шерифовиќ наполни 35 години, па откри што очекува во наредните 35!

Марија Шерифовиќ наполни 35 години, па откри што очекува во наредните 35!

Пејачката Марија Шерифовиќ наполни 35 години, а како што откри семејството и пријателите и приредија прекрасно изненадување. Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своето куче каде носат роденденски капи. View this post on Instagram Hvala svima na cestitkama🎉❤️🎉 Napunila 35 godina. U mojoj glavi sam taman negde na pola puta… Prvom

Реши да стави крај на сите гласини – Марија Шерифовиќ ја откри вистината за односот со актерката

Реши да стави крај на сите гласини – Марија Шерифовиќ ја откри вистината за односот со актерката

Марија Шерифовиќ ја освои публиката со феноменалниот глас, а во последно време се почесто се пишува и за нејзиниот стан во Америка за чие уредување наводно вложила 100 илјади евра. Многумина шпекулираа дека нејзина прва соседка е актерката Маја Манџука . Пејачката сега се оглаи по повод овие пишувања. Баш се изнапишуваа глупости, пишуваат лаги. Маја