притисни ентер »

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче. Тие за три месеци треба да станат родители.

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Македонската актерка и поранешна мисица Јана Стојановска во емисијата „Ексклузив“ откри дека ќе се мажи за своето момче, кошаркарот Андрија Бојиќ, кој е Србин, а живее во Скопје. Тие двајцата открија и дека очекуваат бебе. Да, да, вистина е! Има и мал стомак мал!- вели гордиот иден тато, а Јана само се смееше. Таа е во четвртиот месец од бременоста,

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Македонската актерка и поранешна мисица Јана Стојановска во емисијата „Ексклузив“ откри дека ќе се мажи за своето момче, кошаркарот Андрија Бојиќ, кој е Србин, а живее во Скопје. Тие двајцата открија и дека очекуваат бебе. Да, да, вистина е! Има и мал стомак мал!- вели гордиот иден тато, а Јана само се смееше. Таа е во четвртиот месец од бременоста,

(Фото) Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

(Фото) Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Актерката Јана Стојановска е во шестиот месец од бременоста. Таа и нејзиното сопруг,  српскиот кошаркар Андрија Бојиќ, го чекаат првото дете. Јана објави и фотографија од одмор, каде го покажа трудниочкиот стомак. Актерката доби комплимети дека иозгледа одлично и дека воопштпо не ездрбалена иако е бремена. Јана е ќерка на македонските актери Ненад

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото)

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото)

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото) Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива

(Фото) Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

(Фото) Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Актерката Јана Стојановска е во шестиот месец од бременоста. Таа и нејзиното сопруг,  српскиот кошаркар Андрија Бојиќ, го чекаат првото дете. Јана објави и фотографија од одмор, каде го покажа трудниочкиот стомак. Актерката доби комплимети дека иозгледа одлично и дека воопштпо не ездрбалена иако е бремена. Јана е ќерка на македонските актери Ненад

ФОТО: Македонската актерка во шестиот месец од бременоста - Го покажа стомачето

ФОТО: Македонската актерка во шестиот месец од бременоста - Го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче. Тие за три месеци треба да станат родители.

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото)

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото)

фото: Принтскрин/јанастојановска Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива во првите месеци од заедничкиот живот. фото: Принтскрин Тие за три месеци

Јана Стојановска ужива на плажа, трудничкото стомаче во преден план

Јана Стојановска ужива на плажа, трудничкото стомаче во преден план

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива во првите месеци од заедничкиот живот. Фото: Принтскрин, Фејсбук Тие за три месеци ќе станат и родители на

ФОТО: Јана Стојановска во бикини го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Јана Стојановска во бикини го покажа трудничкото стомаче

Јана Стојановска една од најпознатите македонски актерки која е во шестиот месец од бременоста ужива на одмор во Грција. Според фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил, Јана изгледа одлично во бикини со трудничкото стомаче. Погледнете ја: View this post on Instagram A post shared by Jana Stojanovska (@jana__100janovska_cherenko) on Jul 8, 2019

ФОТО: Македонската актерка во шестиот месец од бременоста во бикини го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Македонската актерка во шестиот месец од бременоста во бикини го покажа трудничкото стомаче

Актерката Јана Стојановска која е во шестиот месец од бременоста ужива на одмор во Грција. Според фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил, Јана изгледа одлично во бикини со трудничкото стомаче. View this post on Instagram A post shared by Jana Stojanovska (@jana__100janovska_cherenko) on Jul 8, 2019 at 5:18am PDT

(ФОТО) Згодна трудница: Јана Стојановска ужива на плажа

(ФОТО) Згодна трудница: Јана Стојановска ужива на плажа

Актерката Јана Стојановска која неодамна се омажи за црногорскиот кошаркар Андрија Бојиќ ужива на одмор во Грција. Јана е во во шестиот месец од бременоста, а изгледа и се чувствува одлично. „ Андрија сака девојче, тие се тројца браќа во семејството, а има и внук од брат му. Црногорска фамилија се. Но, спротивно на тоа, ете мислам дека сите сакаат