притисни ентер »

Скопјанка си го прободела сопругот со нож

Скопјанка си го прободела сопругот со нож

На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. В.К. е обезбедена  и пренесена

43-годишна жена го пробола сопругот и завршила на психијатрија

43-годишна жена го пробола сопругот и завршила на психијатрија

Скопјанка денеска била пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот. 43-годишната жена живее на улицата „Христо Татарчев" каде почнала семејната расправија која завршила со убодна рана на нејзиниот сопруг. На мажот му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож му нанела убодна рана на сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож му нанела убодна рана на сопругот

На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. В.К. е обезбедена и пренесена

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанка заврши на психијатрија, откако со нож го избодела сопругот

Скопјанка заврши на психијатрија, откако со нож го избодела сопругот

Полицијата работи на расчистување на случајот. На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го пробола сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанка со нож го прободела сопругот

Скопјанка со нож го прободела сопругот

Вчера попладне, 43-годишна скопјанка со нож го прободела сопругот по семејна расправија, нанесувајќи му телесни повреди. „На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К.

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го прободела сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го прободела сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанка заврши во психијатриска болница- со нож го нападнала сопругот

Скопјанка заврши во психијатриска болница- со нож го нападнала сопругот

Скопјанка заврши во психијатриска болница- со нож го нападнала сопругот Скопјанец е полесно повреден откако вчера сопругата го нападнала со нож. Настанот се случил вчера попладне на улица „Христо Татарчев“. Како што сооптшија од МВР, В.К.(43) од Скопје била приведена затоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го нападнала сопругот

Скопјанка пренесена на психијатрија откако со нож го нападнала сопругот

Скопјанка на возраст од 43 години била приведена на скопската улица Христо Татарчев откако во семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг. По нападот, на 43-годишниот маж му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. Жената е обезбедена и пренесена во психијатриска болница, а

Скопјанка со нож го ранила сопругот, па завршила на Психијатрија

Скопјанка со нож го ранила сопругот, па завршила на Психијатрија

На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. В.К. е обезбедена и пренесена

Скопјанец прободен со нож по семејна расправија

Скопјанец прободен со нож по семејна расправија

МВР соопшти дека 43-годишен скопјанец е прободен со нож по семејна расправија со сопругата, која по настанот е сместена во психијатриска болница. Вчера во 17:50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.

Со нож го прободела сопругот во Скопје

Со нож го прободела сопругот во Скопје

Вчера попладне, 43-годишна скопјанка со нож го прободела сопругот по семејна расправија, нанесувајќи му телесни повреди. „На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје.Од лекар на М.К.

Скопјанка со нож си го прободе сопругот - Заврши во психијатриска болница

Скопјанка со нож си го прободе сопругот - Заврши во психијатриска болница

Скопјанка со нож го прободела сопругот додека се расправале во нивниот дом. Во 17,50 часот вчера во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена 43-годишната В.К. која при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг, 43-годишниот М.К. од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото

Скопјанка заврши во психијатриска болница – со нож го нападнала сопругот

Скопјанка заврши во психијатриска болница – со нож го нападнала сопругот

Скопјанец е полесно повреден откако вчера сопругата го нападнала со нож. Настанот се случил вчера попладне на улица „Христо Татарчев“. Како што сооптшија од МВР, В.К.(43) од Скопје била приведена затоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди

Драма во Кисела Вода: Го пробола сопругот со нож па ја однеле во Бардовци

Драма во Кисела Вода: Го пробола сопругот со нож па ја однеле во Бардовци

На 14.08.2019 во 17,50 часот во СВР Скопје, на улица „Христо Татарчев“ била приведена В.К.(43) од Скопје поради тоа што при семејна расправија со нож му нанела убодна рана на нејзиниот сопруг М.К.(43) од Скопје. Од лекар на М.К. му биле констатирани телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. В.К. е обезбедена  и пренесена