притисни ентер »

ШТО ДЕН ЌЕ БИДЕ? Дневен хороскоп за недела

ШТО ДЕН ЌЕ БИДЕ? Дневен хороскоп за недела

ОВЕН Работа: Можно е да погрешите ако инсистирате на големи и драстични работни промени денеска. Љубов: Комуникацијата со саканата личност ќе тргне во подобар правец и ќе бидете генерално задоволни. Здравје: Избегнувајте цигари. БИК Работа: Можна е финансиска криза, но брзо ќе помине. Потрудете се своите трошоци да ги контролирате. Љубов: Иако со саканата

Знакот открива зошто не може да имате НОРМАЛНА ВРСКА!

Знакот открива зошто не може да имате НОРМАЛНА ВРСКА!

Запознавте некого. Се е супер, идилично, романтично... И од нигде - никаде партнерот ве остава. Дали знаете каде треба да ја барате вината?! Одговорот е едноставен - ВО ХОРОСКОПОТ! Овен Ставате голем акцент на тоа да бидете независни авантуристи и постојано трагате кон исполнувањето на сопствените цели, така што заборавате дека често врската е составена

ШТО ДЕН ЌЕ БИДЕ? Дневен хороскоп за недела

ШТО ДЕН ЌЕ БИДЕ? Дневен хороскоп за недела

ОВЕН Работа: Можно е да погрешите ако инсистирате на големи и драстични работни промени денеска. Љубов: Комуникацијата со саканата личност ќе тргне во подобар правец и ќе бидете генерално задоволни. Здравје: Избегнувајте цигари. БИК Работа: Можна е финансиска криза, но брзо ќе помине. Потрудете се своите трошоци да ги контролирате. Љубов: Иако со саканата

Дневен хороскоп за 14 јули

Дневен хороскоп за 14 јули

Овен Не сте задоволни од семејната ситуација и пробувате да најдете начин малку да се активирате. Покажете ѝ ги на саканата личност вашите искрени чувства. Важно е за се да бидете отворени. Избегнувајте цигари. Бик Доаѓа време во кое ќе успеете да остварите работен напредок. Конечно, ќе бидете задоволни од својата работа. Едно лошо искуство од минатото

Дневен хороскоп за недела- Еве што ве очекува денеска

Дневен хороскоп за недела- Еве што ве очекува денеска

Дневен хороскоп за недела- Еве што ве очекува денеска ОВЕН Работа: Можно е да погрешите ако инсистирате на големи и драстични работни промени денеска. Љубов: Комуникацијата со саканата личност ќе тргне во подобар правец и ќе бидете генерално задоволни. Здравје: Избегнувајте цигари. БИК Работа: Можна е финансиска криза, но брзо ќе помине. Потрудете

Дневен хороскоп за 14 јули

Дневен хороскоп за 14 јули

Овен Не сте задоволни од семејната ситуација и пробувате да најдете начин малку да се активирате. Покажете ѝ ги на саканата личност вашите искрени чувства. Важно е за се да бидете отворени. Избегнувајте цигари. Бик Доаѓа време во кое ќе успеете да остварите работен напредок. Конечно, ќе бидете задоволни од својата работа. Едно лошо искуство од минатото

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Овен Не е поволен викенд за работа бидејќи нема да може да ги остварите своите планови. Потрудете се тоа да не ве фрустрира премногу. Очекувате средба со саканата личност и имате желба да остварите подобар однос со неа. Проблеми со несоница. Бик Може да очекувате сосема добар викенд на деловно поле. Среќата е на ваша страна и сѐ ќе биде во ред. Викендот

Дневен хороскоп за 14. јули 2019 година

Дневен хороскоп за 14. јули 2019 година

Рак 22.6-22.7. Љубов Не е потребно да ви се даваат дополнителни информации , бидејќи самите разбирате во која насока треба да делувате за да се подобри односот. Следете ја интуицијата. Кариера Можно е надредениот да ви се довери и да го покаже неговото ранливо лице. Вие сте како карпа на која сите може да се потпрат. Здравје и совет Издржете. Лав 23

Дневен хороскоп за недела, 14.07.2019:Оттргнете ги негативните сеќавања и пронајдете сила во себе за нешто позитивно – силата е во секој од нас!

Дневен хороскоп за недела, 14.07.2019:Оттргнете ги негативните сеќавања и пронајдете сила во себе за нешто позитивно – силата е во секој од нас!

Недела е ден за одмор, но Сонцето денес е во опозиција со Плутон, па ќе се јават некои стари сеќавања на болни моменти во нашите животи. Пронајдете сила во себе и пребродете ги мислите за нешто позитивно, патем сфаќајќи дека сета моќ е во нас и дека со силата на своето битие можеме да пребродиме се во животот. Ви со сакаме секое добро! Овен Работа

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еве што предвидуваат ѕвездите

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еве што предвидуваат ѕвездите

ОВЕН Овој викенд е време да си посветите малку време на себе и да одморите. Уживајте во љубовта со партнерот. БИК Вашето внимание насочете го кон некои пријатни случувања и не се оптеретувајте со негативни работи на кои не можете да влијаете. Уживајте со семејството. БЛИЗНАЦИ Му замерувате на партнерот и се карате без причина, не се отптоварувајте

Loading..
ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еве што предвидуваат ѕвездите

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еве што предвидуваат ѕвездите

ОВЕН Овој викенд е време да си посветите малку време на себе и да одморите. Уживајте во љубовта со партнерот. БИК Вашето внимание насочете го кон некои пријатни случувања и не се оптеретувајте со негативни работи на кои не можете да влијаете. Уживајте со семејството. БЛИЗНАЦИ Му замерувате на партнерот и се карате без причина, не се отптоварувајте

ГОЛЕМ викенд хороскоп: Шкорпиите имаат проблем со суета, Биковите се нервизни заради партнерот...

ГОЛЕМ викенд хороскоп: Шкорпиите имаат проблем со суета, Биковите се нервизни заради партнерот...

Погледнете што ви посакуваат ѕвездите за овој викенд. На сите ви посакуваме прекрасен ден! Овен Работа Ако немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите бизнис интереси. Избегнете бизнис ривалство. Љубов Вие сте во емотивен расчекор. Дилемата што се обидувате да ја решите повеќе зависи од

ГОЛЕМ викенд хороскоп: Шкорпиите имаат проблем со суета, Биковите се нервизни заради партнерот...

ГОЛЕМ викенд хороскоп: Шкорпиите имаат проблем со суета, Биковите се нервизни заради партнерот...

Погледнете што ви посакуваат ѕвездите за овој викенд. На сите ви посакуваме прекрасен ден! Овен Работа Ако немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите бизнис интереси. Избегнете бизнис ривалство. Љубов Вие сте во емотивен расчекор. Дилемата што се обидувате да ја решите повеќе зависи од

Викенд хороскоп за 13 и 14 јули

Викенд хороскоп за 13 и 14 јули

Овен Не е поволен викенд за работа бидејќи нема да може да ги остварите своите планови. Потрудете се тоа да не ве фрустрира премногу. Очекувате средба со саканата личност и имате желба да остварите подобар однос со неа. Проблеми со несоница. Бик Може да очекувате сосема добар викенд на деловно поле. Среќата е на ваша страна и сѐ ќе биде во ред. Викендот

Викенд хороскоп за 13 и 14 јули

Викенд хороскоп за 13 и 14 јули

Овен Не е поволен викенд за работа бидејќи нема да може да ги остварите своите планови. Потрудете се тоа да не ве фрустрира премногу. Очекувате средба со саканата личност и имате желба да остварите подобар однос со неа. Проблеми со несоница. Бик Може да очекувате сосема добар викенд на деловно поле. Среќата е на ваша страна и сѐ ќе биде во ред. Викендот

Дневен хороскоп- Еве што ви предвидуваат ѕвездите

Дневен хороскоп- Еве што ви предвидуваат ѕвездите

Дневен хороскоп- Еве што ви предвидуваат ѕвездите ОВЕН Работа: Не е поволен ден за работа затоа што нема да можете да ги остварите вашите планови. Потрудете се тоа да не ве фрустрира. Љубов: Очекувате средба со саканата личност и ќе имате желба со неа да остварите подобар однос. Здравје: Проблеми со несоница. БИК Работа: Очекувајте сосема добар ден

Викенд хороскоп за 12 и 13 јули: Кој треба да очекува позитивен пресврт, а на кој постојано му лизгаат важни информации?

Викенд хороскоп за 12 и 13 јули: Кој треба да очекува позитивен пресврт, а на кој постојано му лизгаат важни информации?

Погледнете што ви посакуваат ѕвездите за овој викенд. На сите ви посакуваме прекрасен ден! Овен Работа Ако немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите бизнис интереси. Избегнете бизнис ривалство. Љубов Вие сте во емотивен расчекор. Дилемата што се обидувате да ја решите повеќе зависи од

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

ОВЕН Не е поволен викенд за работа бидејќи нема да може да ги остварите своите планови. Потрудете се тоа да не ве фрустрира премногу. Очекувате средба со саканата личност и имате желба да остварите подобар однос со неа. Проблеми со несоница. БИК Може да очекувате сосема добар викенд на деловно поле. Среќата е на ваша страна и сѐ ќе биде во ред. Викендот

Дневен хороскоп за 13. јули 2019 година

Дневен хороскоп за 13. јули 2019 година

Рак 22.6-22.7. Љубов Ќе си дозволите мал луксуз за да го зголемите уживањето за себе и за саканата личност .Тоа ќе биде полн погодок. Кариера Повторно ќе ве фалат , а на вас ви е драго , но не се запирате. Малкумина се такви кои ќе се задржат само на старата слава.Работете понатаму. Здравје и совет Ќе бидете среќни. Лав 23.7-22.8. Љубов Ќе се чувствувате

Викенд хороскоп 13-14.07.2019

Викенд хороскоп 13-14.07.2019

Овен (21.03 – 20.04) Од долгите врски ќе се појави потреба за искрен разговор на чуствителни теми во кои потешко остварувате компромиси. Но љубов нема да ви недостасува. Партнерот ќе ве поттикне на планирање на иднината на вашата врска. Бик (21.04 – 21.05) Идеална доза на оптимизам викендов ќе ви биде неопходна. Навистина ќе имате причина да се сожалувате