Најпопуларните штикли во моментов - со потпетица како чаша Мартини (фото)

Листајќи по Инстаграм објавите, деновиве сигурно сте виделе барем една инфлуенсерка или славна личност која ги носи хит чевлите Gilda. Препознатливи се по својата заоблена потпетица, која наликува на чаша за Мартини, а ги носат сестрите Џенер, Ријана, Џиџи Хадид... View this post on Instagram BEGUM GLASS BLUE. SOON IN STORES. #AMINAMUADDI #SS20 #DROP1