притисни ентер »

Во 03:00 часот по полноќ, запалени возилата на Ребека и Сузана Турунџиева

Во 03:00 часот по полноќ, запалени возилата на Ребека и Сузана Турунџиева

На 16.01.2020 околу 03.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека пред трговски центар на бул.„8 Септември“ настанал пожар во патничко возило „мини купер“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.Т.(51) од Скопје, а огнот зафатил и патничко возило „шевролет орландо“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на Р.Ј.Р.(49) од Скопје. Според

(Видео) ТУРУНЏИЕВА ЗА АЛФА: Вознемирена сум , но тоа е еден тон железо, важно сме живи и здрави

(Видео) ТУРУНЏИЕВА ЗА АЛФА: Вознемирена сум , но тоа е еден тон железо, важно сме живи и здрави

Доцна синоќа запалени се автомобилите во сопственост на пејачките Сузана Турунџиева и Ребека Јанковска-Ристески. Инцидентот се случил во три часот по полноќ на паркингот од зградата каде што живеат двете пејачки во населбата Карпош 3. Најпрво бил запален автомобилот „мини купер“ во сопственост на Турунџиева, а пожарот го зафатил и автомобилот „шевролет

ТУРУНЏИЕВА СЕ ОГЛАСИ ПО ПAЛEЊEТO НА АВТОМОБИЛОТ: Eве на кого се coмнeвa

ТУРУНЏИЕВА СЕ ОГЛАСИ ПО ПAЛEЊEТO НА АВТОМОБИЛОТ: Eве на кого се coмнeвa

Сузана Турунџиева ја даде првата изјава откако во јавноста излезе информацијата дека нејзиниот и автомобилот на Ребека синоќа биле зaпaлeни на паркинг простор кај ТЦЦ Плаза. – Пoжapoт беше cтpaoтeн и прва го забележа мојата ќеркичка. Беше шокантно да се гледа од прозорец како ти гopи возилото под твојот балкон. Направена е голема материјална штeтa,

Опожарени возилата на Ребека и Сузана Турунџиева:„Несреќа да сме случајна мета на пиромани“

Опожарени возилата на Ребека и Сузана Турунџиева:„Несреќа да сме случајна мета на пиромани“

Синоќа биле опожарени возилата на познатите пејачки Сузана Турунџиева и Ребека Јанковска Ристески… Автомобилот „мини купер“ на пејачката и водителка Сузана Турунџиева било опожарено ноќеска околу 3 часот, а огнот до пола го зафатил и возилото во сопственост на пејачката Ребека Јанковска Ристески. Инцидентот се случил на паркингот од зградата каде што

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Автомобилот на пејачката и водителка Сузана Турунџиева бил опожарен изутринава околу 3 часот. Огнот го зафатил и возилото на пејачката Ребека. „На 16.01.2020 околу 03 часот во СВР Скопје пред трговски центар на булевар „8-ми септември“ бил пријавен пожар во патничко моторно возило „мини купер“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.Т.(51)

Турунџиева и Ребека СЕ ОГЛАСИЈА после палењето на нивните автомобили

Турунџиева и Ребека СЕ ОГЛАСИЈА после палењето на нивните автомобили

Сузана Турунџиева ја даде првата изјава откако во јавноста излезе информацијата дека нејзиниот и автомобилот на Ребека синоќа биле запалени на паркинг простор кај ТЦЦ Плаза. -Пожарот беше страотен и прва го забележа мојата ќеркичка. Беше шокантно да се гледа од прозорец како ти гори возилото под твојот балкон. Направена е голема материјална штета,

МАФИЈА СЕЕ СТРАВ - РЕБЕКА ПОТВРДИ: Пиромани ни ги запалија колите на мене и на Сузе

МАФИЈА СЕЕ СТРАВ - РЕБЕКА ПОТВРДИ: Пиромани ни ги запалија колите на мене и на Сузе

По веста дека вчера биле запалени автомобилите на пејачките Ребека Јанковска и Сузана Турунџиева, Ребека во изјава за „Слободен печат“ вели дека прво бил запален автомобилот на Сузана, по што пожарот ја зафатил и нејзината кола. – Сузе го купи автомобилот пред месец дена. Нова кола цела и изгоре. Мојата кола е опожарена до половина. Од полиција ни

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Автомобилот на пејачката и водителка Сузана Турунџиева бил опожарен изутринава околу 3 часот. Огнот го зафатил и возилото на пејачката Ребека. „На 16.01.2020 околу 03 часот во СВР Скопје пред трговски центар на булевар „8-ми септември“ бил пријавен пожар во патничко моторно возило „мини купер“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.Т.(51)

Опожарени автомобилите на Сузана Турунџиева и Ребека Јанковска

Опожарени автомобилите на Сузана Турунџиева и Ребека Јанковска

Инцидентот се случил во три часот на паркингот од зградата каде што живеат двете пејачки во Тафталиџе. Најпрво бил запален автомобилот „мини купер“ во сопственост на Турунџиева, а пожарот го зафатил и автомобилот „шевролет орландо“, во сопственост на Ребека Јанковска. Пожарот е изгаснат од Противпожарната единица од Скопје. Извршен е увид и се преземаат

Турунџиева: Немам непријатели, важно е што сум жива

Турунџиева: Немам непријатели, важно е што сум жива

Немам непријатели, нерасчистени сметки и недоразбирања, изјави Сузана Турунџиева за Женски магазин, откако ноќеска и изгоре автомобилот „мини купер“. МВР потврди дека освен на Турунџиева нецелосно изгорело и возилото на пејачката Ребека Јанкоска Ристески кое било паркирано веднаш до тоа на Турунџиева. Тие двете живеат во иста зграда на улицата 8 септември

МАФИЈА СЕЕ СТРАВ - РЕБЕКА ПОТВРДИ: Пиромани ни ги запалија колите на мене и на Сузе

МАФИЈА СЕЕ СТРАВ - РЕБЕКА ПОТВРДИ: Пиромани ни ги запалија колите на мене и на Сузе

По веста дека вчера биле запалени автомобилите на пејачките Ребека Јанковска и Сузана Турунџиева, Ребека во изјава за „Слободен печат“ вели дека прво бил запален автомобилот на Сузана, по што пожарот ја зафатил и нејзината кола. – Сузе го купи автомобилот пред месец дена. Нова кола цела и изгоре. Мојата кола е опожарена до половина. Од полиција ни

Опожарените автомобили кај ТТЦ Плаза се на Турунџиева и на Ребека

Опожарените автомобили кај ТТЦ Плаза се на Турунџиева и на Ребека

Освен нејзиниот, пожар го зафатил и автомобилот на нејзината колешка, пејачката Ребека Јанковска - Ристески, додаде Турунџиева. Возилата на двете пеачки биле паркирани на паркинг кај ТТЦ Плаза. Турунџиева нагласува дека нема долгови кон никого. Пејачката Сузана Турунџиева во телефонска изјава за ТВ 24 потврди дека рано утринава нејзиниот автомобил

Турунџиева и Ребека СЕ ОГЛАСИЈА после палењето на нивните автомобили

Турунџиева и Ребека СЕ ОГЛАСИЈА после палењето на нивните автомобили

Сузана Турунџиева ја даде првата изјава откако во јавноста излезе информацијата дека нејзиниот и автомобилот на Ребека синоќа биле запалени на паркинг простор кај ТЦЦ Плаза. -Пожарот беше страотен и прва го забележа мојата ќеркичка. Беше шокантно да се гледа од прозорец како ти гори возилото под твојот балкон. Направена е голема материјална штета,

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Автомобилот на пејачката и водителка Сузана Турунџиева бил опожарен изутринава околу 3 часот. Огнот го зафатил и возилото на пејачката Ребека. „На 16.01.2020 околу 03 часот во СВР Скопје пред трговски центар на булевар „8-ми септември“ бил пријавен пожар во патничко моторно возило „мини купер“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на С.Т.(51)

РЕБЕКА ПОТВРДИ: Прво го запалиле автомобилот на Сузе, па така изгорел и нашиот!

РЕБЕКА ПОТВРДИ: Прво го запалиле автомобилот на Сузе, па така изгорел и нашиот!

По веста дека вчера биле запалени автомобилите на пејачките Ребека Јанковска и Сузана Турунџиева, Ребека во изјава за „Слободен печат“ вели дека прво бил запален автомобилот на Сузана, по што пожарот ја зафатил и нејзината кола. – Сузе го купи автомобилот пред месец дена. Нова кола цела и изгоре. Мојата кола е опожарена до половина. Од полиција ни

НА ПАРКИНГ ИЗГОРЕА ВОЗИЛА НА ТУРУНЏИЕВА И РЕБЕКА: Беше шокантно, пожарот беше страотен и прва го виде мојата ќеркичка

НА ПАРКИНГ ИЗГОРЕА ВОЗИЛА НА ТУРУНЏИЕВА И РЕБЕКА: Беше шокантно, пожарот беше страотен и прва го виде мојата ќеркичка

Сузана Турунџиева ја даде првата изјава откако во јавноста излезе информацијата дека нејзиниот и автомобилот на Ребека синоќа биле запалени на паркинг простор кај ТЦЦ Плаза. -Пожарот беше страотен и прва го забележа мојата ќеркичка. Беше шокантно да се гледа од прозорец како ти гори возилото под твојот балкон. Направена е голема материјална штета,

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Опожарени возилата на Сузана Турунџиева и на Ребека

Автомобилот на пејачката и водителка Сузана Турунџиева бил опожарен изутринава околу 3 часот. Огнот го зафатил и возилото на пејачката Ребека Јанковска-Ристески. – На 16 јануари околу 3 часот по полноќ во СВР Скопје пред трговски центар на булевар „8-ми септември“ бил пријавен пожар во патничко моторно возило „мини купер“ со скопски регистарски ознаки,

Познато чиви се опожарените автомобили пред ТЦЦ Плаза

Познато чиви се опожарените автомобили пред ТЦЦ Плаза

36 Споделувања Share Tweet Пејачката Сузана Турунџиева во телефонска изјава за ТВ 24 потврди дека рано утринава нејзиниот автомобил бил сериозно оштетен откако го зафатил пожар. Освен нејзиниот, пожар го зафатил и автомобилот на нејзината колешка, пејачката Ребека Јанковска – Ристески, додаде Турунџиева. Возилата на двете пеачки биле паркирани на паркинг