притисни ентер »

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Голото женско тело само по себе ги возбудува момците, но ако е проследено со заводливи и сензуални движења, тогаш тие ја губат својата глава. Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е посекси од жена што се чувствува добро во својата кожа – тоа е тајната што ги

Совети за предиграта што ќе го направат сексот уште подобар

Совети за предиграта што ќе го направат сексот уште подобар

Доколку со партнерот ја прескокнувате предиграта, тогаш испуштате многу. И другите активности, покрај вагиналниот секс, можат да пружат неверојатно задоволство. Предиграта може да биде главниот настан во вашите интимни моменти, а може и значително да го подобри сексот. Доколку не сте сигурни од каде да почнете, погледнете ги овие совети. Почнете со