притисни ентер »

(ВИДЕО) Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?

(ВИДЕО) Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?

Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за „No Time To Die“, последниот во кој Даниел Крег го отелотворува Џејмс Бонд. Во најавите, го гледаме Рами Малек во улога на главниот негативец, но и актерката Лашана Линч во улога на нов агент . Списанието „Wired“ ја наведува можноста дека е откриено дека таа можеби е новиот агент 007 откако Крег ќе ја напушти

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег? (ВИДЕО)

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег? (ВИДЕО)

Крег за последен пат го игра Џејмс Бонд, а еве кој би можел да го наследи. Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „No Time To Die “, последниот во кој улогата на Џејмс Бонд ќе ја толкува Даниел Крег. Во најавата го гледаме Рами Малек кој го глуми главниот негативец , но и новата агентка која ја игра актерката Лашана Линч . Магазинот „Wierd“

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво Објавен е трејлерот за најновиот филм во франшизата за Џејмс Бонд „No Time to Die“. Даниел Крег по петти пат го глуми британскиот таен агент 007. Тој потврди дека ова е последно продолжение во кое ќе го игра Џејмс Бонд и дека е време да го замени некој помлад. Во новиот филм, Бонд

Објавен првиот трејлер за „No Time To Die“ (ВИДЕО)

Објавен првиот трејлер за „No Time To Die“ (ВИДЕО)

Официјално е објавен првиот трејлер за новиот филм за агентот 007, „No Time To Die“, кој е последен дел во кој Даниел Крег се појавува во улогата на Џејмс Бонд. Тој досега го екранизираше Бонд во „Casino Royale“, „Quantum of Solace“, „Skyfall“ и „Spectre“. Режисер е Кери Фукунага, кој стои зад првата сезона на „True Detective“ и лимитираната серија

(ВИДЕО) Објавен тизер за најновиот филм за Џемс Бонд

(ВИДЕО) Објавен тизер за најновиот филм за Џемс Бонд

Филмот е сниман во Лондон, на Јамајка, во Норвешка и Италија. Премиерата е закажана за 3. април 2020. година. Објавен е најновиот тизер за новиот филм за славниот агент 007 – „Нема време да умрам“. Ова е последниот филм, 25-ти, за Џемс Бонд. Самиот тизер предизвикал големо внимание, а после тоа расте нетрпеливоста за објавување на филмот. Ова е последниот

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

(Видео) Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер

Даниел Крег последен пат го глумеше Џејмс Бонд

Даниел Крег последен пат го глумеше Џејмс Бонд

Глумецот Даниел Крег за последен пат го глумеше тајниот агент Џејмс Бонд, пишуваат британските медиуми. И самиот актер неодамна откри дека улогата во филмот „Бонд 25: Не е време да се умре“, е неговата последна глума на тајниот британски агент. Службениот трејлер за најновиот филм ќе биде објавен в среда, а филмот се очекува да се најде во кината од

Даниел Крег за последен пат ќе го глуми Џејмс Бонд

Даниел Крег за последен пат ќе го глуми Џејмс Бонд

Глумецот Даниел Крег за последен пат ќе го глуми тајниот агент Џејмс Бонд, пишуваат британските медиуми. И самиот актер неодамна откри дека улогата во филмот „Бонд 25: Не е време да се умре“, ќе биде неговата последна глума на тајниот британски агент. Службениот трејлер за најновиот филм ќе биде објавен во среда, а филмот се очекува да се најде во

Даниел Крег за последен пат ќе го глуми Џејмс Бонд

Даниел Крег за последен пат ќе го глуми Џејмс Бонд

Глумецот Даниел Крег за последен пат ќе го глуми тајниот агент Џејмс Бонд, пишуваат британските медиуми. И самиот актер неодамна откри дека улогата во филмот „Бонд 25: Не е време да се умре“, ќе биде неговата последна глума на тајниот британски агент. Службениот трејлер за најновиот филм ќе биде објавен в среда, а филмот се очекува да се најде во кината