притисни ентер »

Во тешка сообраќајка загина едно лице

Во тешка сообраќајка загина едно лице

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево на магистралниот пат Охрид – Кичево, помеѓу селата Климештани и Ботун. „Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку кај Климештани, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле“, соопшти потпаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски

Страотна несреќа во Дебрца, загина едно лице, друго тешко повредено

Страотна несреќа во Дебрца, загина едно лице, друго тешко повредено

„Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку кај Климештани, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле“, изјавил за Скопје 1 портапаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. Поради несреќата сообраќајот одреден период бил целосно блокиран во двата правци, поради што се

Ужасна сообраќајка во Македонија: Едно лице загина, друго е тешко повредено

Ужасна сообраќајка во Македонија: Едно лице загина, друго е тешко повредено

Ужасна сообраќајка во Македонија: Едно лице загина, друго е тешко повредено „Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку кај Климештани, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле“, изјавил за Скопје 1 портапаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. Поради несреќата сообраќајот

Сообраќајка во Македонија - едно лице загина, а едно е тешко повредено

Сообраќајка во Македонија - едно лице загина, а едно е тешко повредено

„Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку кај Климештани, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле“, изјавил за Скопје 1 портапаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. Поради несреќата сообраќајот одреден период бил целосно блокиран во двата правци, поради што се

Страшна несреќа попладнево во охридско – еден загинат и еден тешко повреден

Страшна несреќа попладнево во охридско – еден загинат и еден тешко повреден

Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку кај Климештани, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле, изјавил за Скопје 1 портапаролот на СВР Охрид, Стефан Димовски. Поради несреќата сообраќајот одреден период бил целосно блокиран во двата правци, поради што се создала

Едно лице загина во сообраќајната несреќа кај Ботун

Едно лице загина во сообраќајната несреќа кај Ботун

Едно лице загина и едно е тешко повредено во сообраќајната несреќа што се случи предмалку помеѓу селата Ботун и Мешеишта, Општина Дебрца. Во несреќата учествуваа комбе и автомобил кои директно се судриле“, пренесе Скопје 1.

Страшна несреќа кај булевар Србија, неколку лица повредени

Страшна несреќа кај булевар Србија, неколку лица повредени

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници. Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. Од МВР со детали за сообраќајката

Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку лица повредени (ФОТО)

Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку лица повредени (ФОТО)

Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку лица повредени (ФОТО) Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници. Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите

ФОТО: Тешка сообраќајка во Скопје - Автомобилите смачкани, неколку повредени

ФОТО: Тешка сообраќајка во Скопје - Автомобилите смачкани, неколку повредени

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници откако комби и автомобил се судриле на рстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. МВР со детали во текот на денот.

ФОТО: Тешка сообраќајка во Скопје

ФОТО: Тешка сообраќајка во Скопје

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници откако комби и автомобил се судриле на рстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. МВР со детали во текот на денот.

Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку лица повредени (ФОТО)

Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку лица повредени (ФОТО)

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници. Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. Од МВР со детали за сообраќајката

(Фото) Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку повреден

(Фото) Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку повреден

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, пренесува 24 Инфо. Повредените со возила на Итната помош се пренесени во болници. Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. Од МВР со детали за сообраќајката ќе има во текот на денот.

(Фото) Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку повредени

(Фото) Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку повредени

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо. Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници. Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада. Од МВР со детали за сообраќајката