притисни ентер »

Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Објавена е кратка видео-најава, која го открива новото одело на Бетмен. #TheBatman First Look at Robert Pattinson as The Dark Knight. The batman will be released on June 25th 2021. 🦇 pic.twitter.com/eymxu1ZezH — Nureso News (@NuresoNews) February 14, 2020 Режисерот Мет Ривс неодамна на својот твитер-профил ја објави првата фотографија од сетот, а