Ријана во тренди џемпер фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка

Веќе е повеќе од сигурно дека Ријана е една од најголемите трендсетерки во светот, а тоа го докажа и вчеравечер кога се појави во шик плетен фустан од познатиот унгарски бренд Нанушка на вечера во Санта Моника. Како и секогаш, таа изгледаше супер стилски во ова урбано парче од брендот што го обожаваат и нејзините познати колешки, а фустанот таа го