притисни ентер »

Поранешниот сопруг на Моника Белучи ужива на плажа со 30 години помладата сопруга (ФОТО)

Поранешниот сопруг на Моника Белучи ужива на плажа со 30 години помладата сопруга (ФОТО)

Тие безгрижно поминаа еден ден уживајќи на сонцето со својата едногодишна ќерка Амазони, а со нив беше и најстарата ќерка на Касел, Дева (16), која славниот актер ја доби за време на неговиот 14-годишен брак со Моника Белучи. Касел и Тина се венчаа пред две години, а жарот меѓу нив ги покажаа интимните допири на плажата. Во еден момент, младиот модел

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки.  Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски крој го шашардиса актерот. Тој среде полна плажа не може да и одолее. Додека му седи во скут, Винсент

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки.  Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски крој го шашардиса актерот. Тој среде полна плажа не може да и одолее. Додека му седи во скут, Винсент

(ФОТО) Винсент Касел и на преполна плажа не може да и одолее на 30. години помладата сопруга!

(ФОТО) Винсент Касел и на преполна плажа не може да и одолее на 30. години помладата сопруга!

Како што е вообичаено за него, францускиот актер Винсент Касел ја поминува оваа зима во Бразил, каде ужива во жештините на песочна плажа, придружуван од сопругата, 30. години помладата француската манекенка Тина Кунаки, која и понатаму, од ден на ден, го маѓепсува со својата убавина. Нив ги придружувала нивната едногодишна ќерка Амазони, но и 10-годишната

ФОТО: Бившиот сопруг на Моника Белучи откако е со младата Тина ги следи актуелните трендови

ФОТО: Бившиот сопруг на Моника Белучи откако е со младата Тина ги следи актуелните трендови

Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата помлада сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод измамија насмевка на многу минувачи и посетители на плажата во тој момент. Profimedia Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот, Моника Белучи, беше фотографиран со својата 30 години помлада

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата 30-годишна сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод насмеаја многу минувачи. Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот,

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

Поранешниот сопруг на Моника Белучи уловен на плажа како ги фотографира атрибутите на неговата 30 години помлада жена

фото: тањуг/ап Францускиот актер Винсент Касел (53) и неговата 30-годишна сопруга Тина Кунаки (23) се фотографирани на плажа во Бразил, а по тој повод насмеаја многу минувачи. Имено, славниот актер и поранешен сопруг на најубавата жена на светот, Моника Белучи, беше фотографирана со својата нова помлада сопруга додека таа седеше во неговиот скут, а