ФОТО: Еве како најголемите фудбалски ѕвезди го поминаа „Денот на вљубените“

Социјалните мрежи се одлично место за да се погледне во интимата на најголемите фудбалски ѕвезди, кои вчера со фановите споделија како го поминаа „Денот на вљубените“. Ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, замина на романтична вечера со Георгина Родригез, Дејвис Бекам постира стара фотографија од него и неговата сопруга Викторија, а Џон Тери позираше