притисни ентер »

ФОТО: Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива - ослабена и со долга коса, изгледа совршено

ФОТО: Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива - ослабена и со долга коса, изгледа совршено

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својата картка руса коса и автентичниот стил на облекување. Но, сега пејачката се одлучи за промена. Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ. Инаку, Тијана беше на диета со која успеала да ги симне вишокот килограми. А, сега и со новиот имиџ, изгледа

(Фото) Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

(Фото) Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката

(ФОТО) ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

(ФОТО) ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

Нашата позната пејачка, Тијана Дапчевиќ, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со нова фризура. „Тијана видливо ослабе и фановите се воодушевени од промената“ Не помалку ниту повеќе, таа има долга коса со светло розеви нишки на краевите. Сè уште не сме ја виделе во вакво издание. Тијана Дапчевиќ со долга коса Фризурата ја комбинирала

Oслабнала 45 килограми: Tијана се „стопи“

Oслабнала 45 килограми: Tијана се „стопи“

Популарната македонска пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија и го покажа својата нова фризура, но и своето „ново“ витко тело. Тијана сега има долга и „плава“ коса, но и стомачни мускули и слаб струк. Пејачката била на диета со која успеала да го изгуби вишокот килограми, а нејзините фанови ѝ коментираа

(Фото) Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

(Фото) Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните Пејачката Тијана Дапчевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија која речиси сите ја погледнаа два пати. Македонската пејачка која живее во соседна Србија буквално се стопи во изминатиот период, а ја покажа и новата

(Фото) Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

(Фото) Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката

(Фото) Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси

(Фото) Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија. Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува. Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој е нејзин заштитен стилски

ФОТО | Тијана Дапчевиќ го промени стилот: Долга коса и фит тело, пејачката доби стотици комплименти

ФОТО | Тијана Дапчевиќ го промени стилот: Долга коса и фит тело, пејачката доби стотици комплименти

Балканската ѕвезда Тијана Дапчевиќ објави фотографија на нејзниот инстаграм-профил, на која може да се забележи дека пејачката и актерка е во топ форма, а има и нова фризура, па доби бројни комплименти за новиот изглед. Тијана е препознатлива по нејзината кратка коса и може да се каже дека е нејзин заштитен знак, па затоа сега изненади со долгиот реп

Тијана Дапчевиќ како секс – симбол: Пејачката како старее, така изгледа се подобро и поатрактивно!

Тијана Дапчевиќ како секс – симбол: Пејачката како старее, така изгледа се подобро и поатрактивно!

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија. Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува. Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој е нејзин заштитен стилски

Со долга коса и маица до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси (фото)

Со долга коса и маица до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси (фото)

фото: мартин трајановски Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија. Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува. Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој

Тијана Дапчевиќ целосно го промени изгледот: Долга коса, невообичаено стилски облечена, ја истакна совршената фигура во петата деценија (ФОТО)

Тијана Дапчевиќ целосно го промени изгледот: Долга коса, невообичаено стилски облечена, ја истакна совршената фигура во петата деценија (ФОТО)

Пејачката Тијана Дапчевиќ изненадува и заведува со нов изглед кој е вистинско освежување. Речиси откако знаеме и паметиме за Тијана таа е препознатлива по нејзината пикси фризура, која ја носи во платинесто руса боја. Препознатлива е и по стилот на облекување кој е уникатен и специфичен и најчесто се состои од црни парчиња облека, мартинки, патики,