притисни ентер »

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Војводата и војвотката од Сасекс пред неколку дена најавија дека деталите од раѓањето на своето прво дете ќе ги чуваат во тајност, а јавноста ќе биде информирана дури откако семејството ќе го прослави раѓањето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека детето е веќе родено, бидејќи Меган отишла на породилно отсуство на 20 март. „Војводата и војвотката

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Војводата и војвотката од Сасекс пред неколку дена најавија дека деталите од раѓањето на своето прво дете ќе ги чуваат во тајност, а јавноста ќе биде информирана дури откако семејството ќе го прослави раѓањето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека детето е веќе родено, бидејќи Меган отишла на породилно отсуство на 20 март. „Војводата и војвотката

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Војводата и војвотката од Сасекс пред неколку дена најавија дека деталите од раѓањето на своето прво дете ќе ги чуваат во тајност, а јавноста ќе биде информирана дури откако семејството ќе го прослави раѓањето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека детето е веќе родено, бидејќи Меган отишла на породилно отсуство на 20 март. „Војводата и војвотката

Се породи Меган Маркл?!

Се породи Меган Маркл?!

Се породи Меган Маркл?! Војвотката од Сасекс и принцот Хари пред неколку дена објавија дека деталите околу раѓањето на нивното прво дете ќе ги сочуваат во тајност и дека јавноста ќе биде информирана откако семејството ќе го прослави раѓањето на бебето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека бебето веќе се родило, со оглед на тоа што Меган на

Се роди новото кралско бебе – Меган се породила во тајност?

Се роди новото кралско бебе – Меган се породила во тајност?

Војвотката од Сасекс и принцот Хари пред неколку дена објавија дека деталите околу раѓањето на нивното прво дете ќе ги сочуваат во тајност и дека јавноста ќе биде информирана откако семејството ќе го прослави раѓањето на бебето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека бебето веќе се родило, со оглед на тоа што Меган на породилно отстуство заминала

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Според британските медиуми, Меган Маркл се породи во тајност

Војводата и војвотката од Сасекс пред неколку дена најавија дека деталите од раѓањето на своето прво дете ќе ги чуваат во тајност, а јавноста ќе биде информирана дури откако семејството ќе го прослави раѓањето. Британските медиуми почнаа да шпекулираат дека детето е веќе родено, бидејќи Меган отишла на породилно отсуство на 20 март. „Војводата и војвотката

Мудар потег на Меган Маркл: Кршењето на традицијата го маскирала во умилкување на кралицата

Мудар потег на Меган Маркл: Кршењето на традицијата го маскирала во умилкување на кралицата

Иако раѓањата на трите деца на принц Вилијам и Кејт Мидлтон беа објавени со брзина на светлината, а гордите родители веќе неколку часа по породувањето позираа пред собраните медиуми со новороденчињата во рака, во случајот на принц Хари и Меган Маркл се’ ќе биде поинаку. Имено, кога ќе се роди првото дете на војводата и војвотката од Сасекс, британската

Најубавите изданија на убавата трудница: Останаа уште само неколку денови до породувањето на Меган Маркл!

Најубавите изданија на убавата трудница: Останаа уште само неколку денови до породувањето на Меган Маркл!

Целото кралско семејство и нејзините фанови, „ситно бројат“ до тој ден, па додека сите го очекуваме раѓањето на првото дете на Меган и Хари, да се потсетиме на нејзините најубави изданија досега. Трудницата Меган Маркл постојано е под будните очи на јавноста. Медиумите секојдневно ги пренесуваа сите случувања од животот на кралското семејство, а убавата

Не обелоденуваат детали за раѓањето на бебето: Меган Маркл нема да се породи во болница

Не обелоденуваат детали за раѓањето на бебето: Меган Маркл нема да се породи во болница

Не обелоденуваат детали за раѓањето на бебето: Меган Маркл нема да се породи во болница Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл соопштија дека одлучиле да не обелоденуваат детали околу раѓањето на нивното бебе. Кенсингтонската палата наведува во денешното соопштение, дека Хари и Меган со задоволство ќе ја споделат радосната вест по приватната

Никој нема да дознае кога Меган ќе се породи, тоа нема да биде в болница

Никој нема да дознае кога Меган ќе се породи, тоа нема да биде в болница

Британскиот принц Хари и негова сопруга Меган Маркл соопштија дека одлучиле да не обелоденуваат детали околу раѓањето на нивното бебе. Кенсингтонската палата наведува во денешното соопштение, дека Хари и Меган со задоволство ќе ја споделат радосната вест по приватната семејна прослава. Според „Дејли мејл“ пак, војвотката од Сасекс нема да се породи

НИКОЈ НЕМА ДА ЗНАЕ КОГА МЕГАН ЌЕ СЕ ПOPОДИ: Кралското семејство сѐ ќе дpжи во тajност!

НИКОЈ НЕМА ДА ЗНАЕ КОГА МЕГАН ЌЕ СЕ ПOPОДИ: Кралското семејство сѐ ќе дpжи во тajност!

Британскиот принц Хари и негова сопруга Меган Маркл соопштија дека одлучиле да oбeлoдeнyваат детали околу paѓањето на нивното бебе. Кенсингтонската палата наведува во денешното соопштение, дека Хари и Меган со задоволство ќе ја спoдeлат радосната вест по приватната семејна прослава. Според „Дејли мејл“ пак, војвотката од Сасекс нeмa да се пopоди в

Меган и Хари со оваа одлука го шокираа светот: Породувањето се ближи а деталите се држат во тајност

Меган и Хари со оваа одлука го шокираа светот: Породувањето се ближи а деталите се држат во тајност

Принцот Хари и Меган го очекуваат своето прво дете, а сите подготовки се одржуваат во тајност. Во строга тајност се држат деталите за медицинскиот персонал кој ќе ја пораѓа Меган како и име на болницата. Хари и Меган нема со светот да ја споделат радосната вест се додека со најблиското семејство не направат мала интимна забава. Меган би требало да