притисни ентер »

Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Пејачката Светлана Цеца Разнатовиќ (46), деновиве стана мета на српските медиуми, откако на социјалните мрежи почнаа да кружат фотографии од нејзиниот нов партнер Богдан Срејовиќ (38), со кого, наводно, веќе некое време е во љубовна врска. Според извор близок до парот, познанството се случило на роденден на пријателка на Цеца, а по неколку недели дружење,

(Фото) Цеца љуби 8 години помлад угостител

(Фото) Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале љубовна врска. „Тие се сретнаа на забава во ресторан .  Потоа се видоа уште неколку пати преку заеднички

(Фото) Цеца љуби 8 години помлад угостител

(Фото) Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале љубовна врска. „Тие се сретнаа на забава во ресторан .  Потоа се видоа уште … Continue reading (Фото)

ЦЕЦА ПРИЗНАВА: Имав неколку врски после Аркан..

ЦЕЦА ПРИЗНАВА: Имав неколку врски после Аркан..

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и своите врски, но како што вели, има и причина за тоа. Но, при промоцијата на новиот албум на Саша Матиќ на кој имаат заедничка нумера, олк дивата конечно реши да проговори на темата љубов, а како што вели задоволна е од својот живот. – Не сакам за нешто така интимно да се зборува и пишува. Доволно

ЦЕЦА КОНЕЧНО ПРИЗНА: Имав некои љубовни врски по смртта на Аркан…

ЦЕЦА КОНЕЧНО ПРИЗНА: Имав некои љубовни врски по смртта на Аркан…

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и своите врски, но како што вели, има и причина за тоа. Но, при промоцијата на новиот албум на Саша Матиќ на кој имаат заедничка нумера, олк дивата конечно реши да проговори на темата љубов, а како што вели задоволна е од својот живот. – Не сакам за нешто така интимно да се зборува и пишува. Доволно

ЦЕЦА КОНЕЧНО ПРИЗНА: Имав некои љубовни врски по смртта на Аркан…

ЦЕЦА КОНЕЧНО ПРИЗНА: Имав некои љубовни врски по смртта на Аркан…

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и своите врски, но како што вели, има и причина за тоа. Но, при промоцијата на новиот албум на Саша Матиќ на кој имаат заедничка нумера, олк дивата конечно реши да проговори на темата љубов, а како што вели задоволна е од својот живот. – Не сакам за нешто така интимно да се зборува и пишува. Доволно