притисни ентер »

Моќно издание: Ева Лонгорија во бел фустан што ефектно го обликува струкот!

Моќно издание: Ева Лонгорија во бел фустан што ефектно го обликува струкот!

Ева Лонгорија (44) привлекла големо внимание во елегантна тоалета на хуманитарната свеченост на организацијата „Global Gift Foundation“ во Марбелја. Американската актерка на црвениот тепих зачекорила во фустан со миди-должина што ја следи линијата на телото, при што дошла до израз нејзината беспрекорна фигура. Овој модел со својот крој по малку потсетува

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол! (ФОТО)

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол! (ФОТО)

Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан со миди должина кој ја следи линијата на телото, при што дојде до израз нејзината беспрекорна фигура. Ева Лонгорија (44) привлече големо внимание на хуманитарната свеченост на организацијата “Global Gift Foundation” во елегантен фустан. Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан

Ева Лонгорија во бел елегантен фустан на хуманитарен настан

Ева Лонгорија во бел елегантен фустан на хуманитарен настан

Ева Лонгорија го искористи својот престој во Марбеља за да ја даде својата поддршка на хуманитарен настан на Global Gift Foundation. Шармантната филмска ѕвезда носеше бел фустан, а додаде малку боја во својот стајлинг преку елегантните црвени сандали.