притисни ентер »

ВИДЕО: Кети Пери се појави целосно гола во новиот спот

ВИДЕО: Кети Пери се појави целосно гола во новиот спот

Кети Пери ја објави песната „Cozy Little Christmas“ минатата година, а оваа празнична сезона направи и спот. Интересен спот, но во еден момент Кети Пери се појавува целосно гола, а малата кукла ирвас ја масира. Погледнете како Кети Пери изгледа:

(Видео) Дедо Мраз гол во новиот спот на Кети Пери

(Видео) Дедо Мраз гол во новиот спот на Кети Пери

Откако пред една година Кети Пери ја испеа песната Cozy Little Christmas, таа сега сними и спот за неа. Во празничното видео, пејачката и Дедо Мраз се голи, додека ги масира кукла ирвас. Спотот предизвика мешани реакции кај публиката. Па додека едни пишуваа дека е „забавен и откачен“, други ѝ порачаа дека е „непристоен“ и дека им ја „уништила илузијата

(Видео) Дедо Мраз гол во новиот спот на Кети Пери

(Видео) Дедо Мраз гол во новиот спот на Кети Пери

Откако пред една година Кети Пери ја испеа песната Cozy Little Christmas, таа сега сними и спот за неа. Во празничното видео, пејачката и Дедо Мраз се голи, додека ги масира кукла ирвас. Спотот предизвика мешани реакции кај публиката. Па додека едни пишуваа дека е „забавен и откачен“, други ѝ порачаа дека е „непристоен“ и дека им ја „уништила илузијата

Кети Пери објави спот за божиќниот хит „Cozy Little Christmas“

Кети Пери објави спот за божиќниот хит „Cozy Little Christmas“

 Кети Пери ја објави песната „Cozy Little Christmas“ минатата година, а оваа празнична сезона направи и спот. Во забавното видео, Кети и Дедо Мраз се упатуваат на потопла дестинација и се релаксираат. Тие одат и на масажа кај еден од ирвасите, а додека се покрај базенот, добиваат коктел од келнер снешко.

ВИДЕО: Кети Пери гола во новиот спот

ВИДЕО: Кети Пери гола во новиот спот

Кети Пери ја објави песната „Cozy Little Christmas“ минатата година, а оваа празнична сезона направи и спот. Интересен спот, но во еден момент Кети Пери се појавува целосно гола, а малата кукла ирвас ја масира. Погледнете како Кети Пери изгледа: